تی وی تو

پخش زنده فوتبال دورتموند زنیت

پخش زنده فوتبال دورتموند زنیت

دورتموند زنیت سن پترزبورگ

شروع پخش زنده : چهارشنبه ۷ آبان ۲۲:۳۰

دورتموند زنیت سن پترزبورگ

چهارشنبه ۷ آبان ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی دورتموند زنیت سن پترزبورگ امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند زنیت سن پترزبورگ را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند زنیت سن پترزبورگ امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال دورتموند – زنیت سن پترزبورگ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند زنیت سن پترزبورگ را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی دورتموند زنیت سن پترزبورگ را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دورتموند زنیت سن پترزبورگ را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند زنیت سن پترزبورگ را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند زنیت سن پترزبورگ- ۲۸ اسفند ۹۲

بوروسیا دورتموند در آخرین شب دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان میزبان زنیت سن پترزبورگ بود که موفق شد با وجود شکست ۲ بر ۱ برابر نماینده روسیه به مرحله بعدی رقابت ها صعود کند.دورتموند در دیدار رفت مقابل زنیت موفق شده بود با نتیجه ی ۴ بر ۲ پیروز شود در آن بازی درخشش مارکو رویس موجب شد تا شاگردان کلوپ با خیالی آسوده در مقابل زنیت قرار بگیرند هر چند که کلوپ نمی توانست به دلیل مصدومیت رویس را در اختیار داشته باشد.

دورتموندی ها خیلی زود و در دقیقه ۱۶ بازی با گل هالک مهاجم ملی پوش برزیلی زنیت غافلگیر شدند اما تیم روسی تنها با این گل زودهنگام توانست کمی امیدوارانه تر به ادامه بازی فکر کند اما آن ها برای صعود به دو گل دیگر نیز نیاز داشتند. گل دقیقه ۳۸ سباستین کل کاپیتان زنبورها آب سردی بود بر آرزوهای زنیت، کاپیتان کل که چندان هم بازیکن گلزنی نیست موفق شد روی سانتر زیبای مارسل اشملزر گل تساوی بخش را در دقیقه ۳۸ وارد دروازه ی زنیت کند او دو هفته ی پیش نیز با گلزنی برابر فرایبورگ، بوروسیا را به سه امتیاز شیرین رسانده بود. دو تیم با همین نتیجه راهی رختکن شدند. در نیمه دوم هر دو تیم موقعیت هایی برای گلزنی داشتند ولی با نزدیک شدن به دقایق پایانی زنیت حملات پردامنه تری را روی دروازه وایدنفلر ترتیب می داد تا در دقیقه ۷۳ سالومون روندون موفق شد گل دوم نماینده روسیه را به ثمر برساند. زنیت با این پیروزی بی تاثیر از گردونه رقابت ها حذف شد تا بوروسیا دورتموند به عنوان دومین نماینده بوندسلیگا راهی یک چهارم نهایی شود.

دورتموند  زنیت
۵۷٪ مالکیت ۴۳٪
۳ شوت در چارچوب ۵
۴ شوت خارج از چارچوب ۳
۳ مهار دروازه بان ۲
۸ کرنر ۱
۱۴ ضربه ایستگاهی ۱۸
۱۸ خطا ۱۴
۰ آفساید ۲
۳ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی دورتموند زنیت سن پترزبورگ- ۶ اسفند ۹۲

بوروسیا دورتموند با پیروزی ۴-۲مقابل زنیت، گام بلندی به سوی مرحله بعد لیگ قهرمانان اروپا برداشت.هتریک میخیتاریان و مارکو رویس زنیت را که شروع خوبی نداشت سر جای خود نشاندند. این زوج برای اولین بار پس از یازدهم دسامبر امسال در یک رقابت مهم در کنار یکدیگر بازی کردند. اولگ شاتوف ۱۲دقیقه پس از شروع نیمه ی اول یکی از گل ها را جبران کرد اما اینبار لواندوفسکی دوباره اختلاف را ۲ گل رساند و پنجمین گلش در رقابت های لیگ قهرمانان را به ثمر رساند. یک ضربه ی پنالتی برای زنیت در دقیقه ی ۶۹ این فرصت را به هالک داد تا اختلاف را دوباره به یک گل برساند ولی تیم روسیه ای دوباره در دادن فضا به لواندوفسکی اشتباه کرد و این مهاجم لهستانی فاصله را دوباره به دو گل رساند. رویس که پس از سه هفته در ترکیب قرار گرفته بود به سرعت و در دقیقه ی چهار خود را به محوطه ی جریمه رساند. در اواسط نیمه ی اول دورتموند پاسکاری رویس و لوکاس پیشچک موقعیت را برای دورتموند فراهم کرد. توپ رویس به سمت مهاجم دورتموند ارسال شد ولی کات توپ به حدی بود که بدون برخورد با کسی وارد دروازه ی لودیپین شد. 

با شروع نیمه ی دوم زنیت  با گل شاتوف به جریان بازی برگشت. اگرچه نشانه هایی از آفساید مشهود بود. زنیت برای دقایقی خوب بود تا اینکه لواندوفسکی با یک دوی تماشایی ای که با هموطنش پیشچک داشت وارد محوطه جریمه شد و دروازه ی حریف را با شوتی آرام باز کرد.یک اشتباه توسط پیشچک و خطا روی فیزولین در دقیقه ی  ۶۸فرصت را با هالک داد تا بازی دوباره نزدیک شود.و سرانجام این لواندوفسکی بود که در دقیقه ی ۷۱ دوباره دورتموند را با دو گل پیش انداخت. در نهایت بازی با همین نتیجه به پایان رسید.

دورتموند  زنیت
۴۵٪ مالکیت ۵۵٪
۸ شوت در چارچوب ۵
۲ شوت خارج از چارچوب ۱
۳ مهار دروازه بان ۴
۳ کرنر ۶
۱۶ ضربه ایستگاهی ۱۹
۱۶ خطا ۱۶
۳ آفساید ۰
۱ کارت زرد ۲

بازیهای سه‌شنبه ۶ آبان

بازیهای چهارشنبه ۷ آبان

بازیهای سه‌شنبه ۱۳ آبان

بازیهای چهارشنبه ۱۴ آبان