تی وی تو
بازی زنده  دورتموند بوخوم

بازی زنده دورتموند بوخوم

پخش زنده فوتبال دورتموند بوخوم امروز یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ . در چارچوب رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم های دورتموند و بوخوم بازی خواهند داشت. بوخوم مقابل دورتموند را آنلاین تماشا کنید. برای تماشای پخش زنده بازی دورتموند بوخوم، شما می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند بوخوم را در همین صفحه دنبال
دورتموند
بوخوم

یکشنبه ۸ بهمن ۲۰:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده فوتبال دورتموند بوخوم امروز یکشنبه ۸ بهمن ۱۴۰۲ . در چارچوب رقابت‌های بوندس‌لیگای آلمان و از ساعت ۲۰:۰۰ تیم های دورتموند و بوخوم بازی خواهند داشت. بوخوم مقابل دورتموند را آنلاین تماشا کنید.

برای تماشای پخش زنده بازی دورتموند بوخوم، شما می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند بوخوم را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی دورتموند بوخوم، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند بوخوم را آنلاین ببینند.

پخش زنده فوتبال دورتموند بوخوم

۸ اردیبهشت ۱۴۰۲

در چارچوب مرحله یک هشتم نهایی دی اف بی پوکال، دورتموند با نتیجه ۲-۱ مقابل بوخوم به برتری رسید و به مرحله بعدی رقابت ها راه یافت.

اولین گل بازی را امره جان در آخرین ثانیه‌های نیمه اول به ثمر رساند. در حالی که به نظر می‌رسید نیمه اول بدون گل به پایان خواهد رسید، در اولین دقیقه از وقت های تلف شده، روی یک ضدحمله سریع بود که امره جان صاحب موقعیت شد و شوت تماشایی او، دورتموند را ۱-۰ پیش انداخت.

این نتیجه تا دقیقه ۶۴ پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم پایدار بود تا اینکه برخورد توپ به دست ژایمه باینو گیتنز، وینگر جوان دورتموند، یک ضربه پنالتی نصیب بوخوم کرد.کوین اشتوگر پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه محکم کار را تمام کرد.

پیروزی دورتموند برابر بوخوم با ۲ گل در مرحله یک هشتم نهایی دی اف بی پوکال

اما این نتیجه چندان دوام نداشت و در دقیقه ۷۰ پخش زنده فوتبال دورتموند بوخوم بار دیگر دورتموند پیش افتاد. روی پاس جود بلینگام بود که مارکو رویس درون محوطه جریمه حریف صاحب موقعیت شد و با یک ضربه مطمئن، حساب کار را ۲-۱ کرد.

تلاش تیم میزبان برای رسیدن به گل تساوی ثمری نداشت و دورتموند با همان یک گل برتری به جمع هشت تیم پایانی جام حذفی آلمان رسید.

پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم

بوخوم دورتموند 
۴۷%مالکیت۵۳%
۵شوت در چارچوب ۸
۴شوت خارج از چارچوب۷
۶مهار دروازه بان۴
۳۵۱تعداد پاس۴۱۵
۲۳۱پاس صحیح۲۹۳
۲۲سانتر۱۴
۳کرنر۵
۱۳خطا۱۴
۳آفساید۱
۴کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم

پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم

۱۴ آبان ۱۴۰۱

دورتموند و بوخوم در چارچوب بازی های هفته ۱۳ فصل ۲۳-۲۰۲۲ بوندسلیگا به مصاف هم رفتند که در نهایت زنبورها با نتیجه ۳-۰ پیروز شدند. نیمه ی نخست این دیدار با شروع طوفانی دورتموندی ها همراه بود. این تیم در دقیقه ی ۸ با ضربه ی موکوکو و در دقیقه ی ۱۲ با ضربه ی رینا به برتری ۲-۰ رسید.

در دقایق پایانی این نیمه نیز نوبت جیوانی بود که برتری ۳-۰ را برای دورتموندی ها به همراه بیاورد. در نیمه ی دوم بازی در میانه میدان در جریان بود و علی رغم وجود موقعیت های مناسب ، دروازه ی دو تیم بسته ماند تا با اتمام زمان بازی ، پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم با برتری ۳-۰ دورتموند به پایان برسد.

پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم

 

دورتموند بوخوم 
۶۱%مالکیت۳۹%
۳شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۰
۵۲۰تعداد پاس۳۳۱
۴۱۵پاس صحیح۲۲۷
۷سانتر۱۳
۲کرنر۵
۷خطا۱۴
۱آفساید۴
۱کارت زرد۱

پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم

پخش آنلاین بازی دورتموند و بوخوم

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

دورتموند و بوخوم در چارچوب بازی های هفته ۳۲ فصل ۲۲-۲۰۲۱ بوندسلیگا به مصاف هم رفتند که دورتموند با وجود دریافت دو گل در ده دقیقه ابتدایی پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم ، به لطف هت تریک ارلینگ هالند موفق به کامبک زدن شد اما در ادامه با دریافت دو گل، تن به شکست با نتیجه ۴-۳ داد. بوخوم در این فصل بوندسلیگا تیم های بزرگ را اذیت کرده و موفق به کسب پیروزی مقابل بایرن مونیخ و تساوی مقابل دورتموند در بازی رفت شده بود.

پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم

 

دورتموند بوخوم 
۶۹%مالکیت۳۱%
۹شوت در چارچوب ۶
۷شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۶
۵۶۲تعداد پاس۲۴۸
۴۹۶پاس صحیح۱۷۳
۱۹سانتر۱۶
۱۰کرنر۳
۱۴خطا۱۸
۳آفساید۱
۴کارت زرد۳

پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم

 

پخش بازی دورتموند مقابل بوخوم

۷ شهریور ۱۳۹۹

تیم های دورتموند و بوخوم در یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند. در نیمه اول و با حضور بعضی از ستارگان دورتموند در ترکیب این تیم، بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید. مارکو روزه در ابتدای نیمه دوم کل ترکیب خود را تغییر داد و به جوانان تیمش بازی داد. در نیمه دوم، دورتموند در دقایق ۶۶، ۶۹ و ۷۸ از بوخوم گل خورد تا با نتیجه ۳-۰ عقب بیفتد.

در دقیقه ۸۳، مارکو پاشالیچ یکی از گل های خورده دورتموند را جبران کرد. با اتمام پخش زنده بازی دورتموند بوخوم بوخوم با نتیجه ی ۳-۱ تیم پیروز میدان شد و گفتنی است که این تیم یکی از تیم های تازه صعود کرده به بوندسلیگا است.

 

پخش زنده بازی دورتموند بوخوم

 

پخش زنده بازی دورتموند بوخوم