تی وی تو
دورتموند
بوخوم

شنبه ۱۰ اردیبهشت ۱۸:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

بازی زنده دورتموند و بوخوم امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند بوخوم را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند بوخوم امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال دورتموند و بوخوم

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال دورتموند بوخوم به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی دورتموند بوخوم را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی دورتموند بوخوم را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی دورتموند بوخوم، شما می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند بوخوم را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی دورتموند بوخوم، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند بوخوم را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند و بوخوم

تیم های دورتموند و بوخوم در یک بازی دوستانه در مقابل هم صف آرایی کردند. در نیمه اول و با حضور بعضی از ستارگان دورتموند در ترکیب این تیم، بازی با نتیجه ۰-۰ به پایان رسید. مارکو روزه در ابتدای نیمه دوم کل ترکیب خود را تغییر داد و به جوانان تیمش بازی داد. در نیمه دوم، دورتموند در دقایق ۶۶، ۶۹ و ۷۸ از بوخوم گل خورد تا با نتیجه ۳-۰ عقب بیفتد.

در دقیقه ۸۳، مارکو پاشالیچ یکی از گل های خورده دورتموند را جبران کرد. با اتمام پخش زنده بازی دورتموند بوخوم بوخوم با نتیجه ی ۳-۱ تیم پیروز میدان شد و گفتنی است که این تیم یکی از تیم های تازه صعود کرده به بوندسلیگا است.

 

پخش زنده بازی دورتموند بوخوم

 

پخش زنده بازی دورتموند بوخوم