دورتموند به دنبال ستاره ناکام: پاسخ یونایتد منفی است

جولای 2, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، سانچو پس از مدت‌ها کشمکش و مذاکرات طولانی که بین مدیران دو باشگاه انجام شد توانست در سال ۲۰۲۱ به اولدترافورد منتقل شود.

او که یکی از بهترین بازیکنان بوندسلیگا در زمان حضورش در دورتموند بود، نتوانست این درخشش را پس از پیوستن به منچستریونایتد حفظ کند و شرایط مطابق انتظارش پیش نرفت.

این ستاره انگلیسی در فصل اول حضورش در یونایتد نمایش نسبتا بهتری داشت اما انتقادها و افتی که در عملکردش دیده شد، انتقادها از سوی فوتبال‌دوستان و هواداران این تیم و همچنین رسانه‌ها را افزایش داد و کار او را بیش از پیش دشوار کرد.

حالا روزنامه انگلیسی استار خبر داده که مدیران دورتموند در تلاش هستند تا بار دیگر او را به بوندسلیگا برگردانند تا شاید او هم بتواند با حضور در ترکیب این تیم باز هم به دوران اوج برگردد.

هرچند پیشنهاد دورتموند برای جذب دوباره سانچو، انتقال قرضی یک ساله تا تابستان ۲۰۲۴ است و همین باعث شده که مدیران یونایتد با این پیشنهاد مخالفت کنند.

شیاطین سرخ حاضر نیست که در شرایط فعلی با انتقال قرضی این بازیکن موافقت کند. هرچند شاید اگر پیشنهادی قابل توجه به دست آنها برسد، حاضر به بررسی آن باشند.