تی وی تو
دورتموند
بشیکتاش

سه‌شنبه ۱۶ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی دورتموند بشیکتاش امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند بشیکتاش را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند بشیکتاش امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی دورتموند بشیکتاش امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال دورتموند بشیکتاش به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی دورتموند بشیکتاش را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی دورتموند بشیکتاش را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی دورتموند بشیکتاش، شما می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند بشیکتاش را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی دورتموند بشیکتاش، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند بشیکتاش را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند بشیکتاش – ۲۴ شهریور ۱۴۰۰

در ادامه هفته نخست از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، دورتموند در استانبول مهمان بشیکتاش بود و با نتیجه دو بر یک به پیروزی رسید. گل های دورتموند را بلینگهام در دقیقه ۲۰ و هالند در دقیقه ۴۵ برای دورتموند به ثمر رساندند تا این تیم با برتری ۲-۰ راهی رختکن شود . در نیمه ی دوم بازی آرام تر دنبال شد و تا دقایق پایانی گزارش زنده بازی دورتموند بشیکتاش شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا این که  تک گل بشیکتاش توسط مونترو در دقیقه ۴+۹۰ زده شد تا این دیدار با نتیجه ی ۲-۱ به پایان برسد.

 

پخش زنده بازی دورتموند بشیکتاش

 

بشیکتاش دورتموند 
۵۸%مالکیت۴۲%
۳شوت در چارچوب ۷
۷شوت خارج از چارچوب۶
۵مهار دروازه بان۲
۶۳۳تعداد پاس۴۷۳
۵۵۸پاس صحیح۳۸۷
۲۰سانتر۱۰
۴کرنر۵
۹خطا۱۴
۱آفساید۰
۳کارت زرد۲

پخش زنده بازی دورتموند بشیکتاش