تی وی تو
دورتموند
اینگول اشتات

سه‌شنبه ۴ آبان ۲۱:۳۰

پخش زنده جام حذفی آلمان

گزارش زنده فوتبال دورتموند اینگول اشتات امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی دورتموند و اینگول اشتات را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند و اینگول اشتات امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال دورتموند و اینگول اشتات امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال دورتموند و اینگول اشتات به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی دورتموند اینگول اشتات را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی دورتموند اینگول اشتات را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال دورتموند اینگول اشتات، شما می توانید بازی دورتموند و اینگول اشتات زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی دورتموند اینگول اشتات، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال دورتموند و اینگول اشتات را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند اینگول اشتات – ۲۷ اسفند ۹۵

در ادامه ی بازی های هفته ی بیست و پنجم بوندسلیگا آلمان ، تیم های دورتموند و اینگولشتات با هم دیدار کردند. اوبامیانگ در دقیقه ی ۱۴ با تک گل خود دورتموند را به برتری ۱-۰ رساند اما در ادامه شاهد حملهی  موفقی بر دروازه ی دو تیم نبودیم. در نیمه ی دوم روند کند بازی ادامه پیدا کرد و تمام فرصت های مناسب با غفلت بازیکنان دو تیم از دست رفت تا با پایان گزارش زنده فوتبال دورتموند اینگول اشتات شاهد گل دیگری نباشیم و دورتموندی ها با نتیجه ی ۱-۰ به پیروزی برسند.

 

پخش زنده بازی دورتموند اینگول اشتات

 

دورتموند اینگولشتات 
۵۴%مالکیت۴۶%
۲شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۸
۲مهار دروازه بان۱
۴۲۶تعداد پاس۳۴۳
۲۹۱پاس صحیح۲۰۸
۳سانتر۳
۴کرنر۲
۲۳ضربه ایستگاهی۱۲
۱۲خطا۲۳
۱آفساید۴
۱کارت زرد۳

پخش زنده بازی دورتموند اینگول اشتات

 

پخش زنده بازی دورتموند اینگول اشتات – ۱ آبان ۹۵

تیم های دورتموند و اینگولشتات  در هفته ی هشتم بوندسلیگا آلمان با هم دیدار کردند. بروسیا دورتموند بازی را هجومی و با مالکیت بالا آغاز کرد. حاصل چند دقیقه کنترل توپ و میدان توسط دورتموند، به گل رسیدن اینگول اشتات بود.در  دقیقه ۶ مسابقه اینگول اشتات در سمت راست خط هجومی خود، با خطای جو هو پارک صاحب یک ضربه ایستگاهی شد. مارکوس سوتنر پشت توپ ایستاد و ارسال او به شش قدم بروسیا دورتموند با ضربه کوهن تبدیل به گل اول اینگول اشتات شد.  سپس در دقیقه ۲۴ باز هم ضربه ایستگاهی برای اینگول اشتات و باز هم گل. ارسال سوتنر این بار با ضربه سر لزکانو وارد دروازه وایدنفلر شد  تا نیمه اول با برتری دو گله میزبان به پایان برسد.

دورتموند نیمه دوم را با فشار بیشتری آغاز کرد.در دقیقه ۵۹ سانتر دمبله با ضربه سر اوبامیانگ تبدیل به گل اول دورتموند شد.خوشحالی دورتموندی ها دوام چندانی نداشت. دقیقه ۶۰ نفوذ فلورنت از سمت چپ خط دفاعی دورتموند با پاس او به داخل محوطه همراه شد، توپ به لزکانو رسید و او نیز با یک ضربه بغل پا برای بار دوم در این بازی گلزنی کرد.

سپس در دقیقه ۶۹ با حرکت پولیشیچ روی خط محوطه اینگول اشتات، توپ در داخل محوطه به راموس رسید، راموس با یک چرخش و ضربه دروازه نایلند را باز کرد.دورتموندی‌ها بار دیگر امیدوار به جبران نتیجه فشار خود را افزایش دادند. در دقیقه ۹۱ حملات نتیجه داد، ارسال های پیاپی و در نهایت پولیشیچ دروازه نایلند را باز کرد.

در نهایت با اتمام گزارش زنده فوتبال دورتموند اینگول اشتات این دیدار با نتیجه  ی ۳-۳ به پایان رسید تا دورتموندی ها همچنان نتوانند پیروز بوندسلیگا باشند.

 

پخش زنده بازی دورتموند اینگول اشتات

 

اینگولشتات دورتموند 
۲۶%مالکیت۷۴%
۷شوت در چارچوب ۱۰
۳شوت خارج از چارچوب۱۰
۷مهار دروازه بان۴
۲۳۸تعداد پاس۶۶۱
۱۴۵پاس صحیح۵۶۱
۲سانتر۹
۲کرنر۸
۱۱ضربه ایستگاهی۱۸
۱۹خطا۱۳
۳آفساید۰
۰کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی دورتموند اینگول اشتات