تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت ‌

دورتموند
اشتوتگارت

شنبه ۲۱ فروردین ۲۱:۰۰

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند اشتوتگارت را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بوندسلیگا آلمان

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال دورتموند – اشتوتگارت به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند اشتوتگارت را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی دورتموند اشتوتگارت را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دورتموند اشتوتگارت را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند اشتوتگارت را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت – ۲۲ آذر ۹۹

در دومین دیدار از هفته یازدهم بوندسلیگای آلمان، بروسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان اشتوتگارت بود و برابر این تیم با نتیجۀ ۱-۴ شکست خورد و سه امتیاز مهم را از دست داد.در این دیدار اشتوتگارت نمایش خوبی داشت و در دقیقه ۲۶ از روی نقطه پنالتی با سیلاس وامانگیتوکا به گُل برتری دست یافت. دورتموند در دقیقه ۳۹ با جیووانی رینا ستاره آمریکایی خود یکی از گُل‌ها را جبران کرد و بازی را مساوی کرد.نیمه نخست این دیدار با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید و دو تیم با تقسیم امتیازها راهی رختکن شدند تا نیمه مربیان برنده این بازی را مشخص سازد.

در نیمه دوم اما دورتموند نمایش افتضاح‌آمیز داشت و با دریافت ۴ گُل برابر اشتوتگارت شکست سنگینی را متحمل شد.سیلاس وامانگیتوکا در دقیقه ۵۲، فیلیپ فوستر در دقیقه ۶۰ و تئوی کولیبالی ۶۳ سه گُل اشتوتگارت را به ثمر رساندند و سه امتیاز را برای تیم شان کسب کردند.دورتموند که در این دیدار محو بازی زیبای اشتوتگارت شده بود، موفق به زدن گُل در نیمه دوم نشد و  درو وقت‌های اضافه نیمه دوم نیکولاس گنزالس موفق به زدن گُل پنجم شد تا بازی با نتیجه ۱-۵ به سود شاگردان ماتاروزا به پایان رسید.

با این شکست دورتموند ۱۹ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت و اشتوتگارت نیز با ۱۷ امتیاز خودش را به رده ششم جدول رساند.

 

 

بروسیا دورتموند اشتوتگارت 
۲۹% مالکیت ۷۱%
۴ شوت در چارچوب  ۱۰
۵ شوت خارج از چارچوب ۵
۵ مهار دروازه بان ۳
۷۴۳ تعداد پاس ۲۹۱
۶۴۶ پاس صحیح ۲۱۴
۱۸ سانتر ۶
۸ کرنر ۲
۱۱ خطا ۱۳
۳ آفساید ۳
۲ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت – ۱۸ اسفند ۹۷

دفاع مطلق اشتوتگارت و مالکیت بالای دورتموند، این داستان اکثر دقایق نیمه اول بازی بود. دورتموند پرتعداد در زمین حریف حاضر بود و اشتوتگارت دل به ضدحملات بسته بود.حملات پرتعداد و مالکیت این تیم در نیمه اول حاصلی را به همراه نداشت. دفاع چندلایه و پرتعداد اشتوتگارت اجازه نفوذ به بازیکنان دورتموند نمی‌داد. معدود نفوذ‌ها و شوت‌های پشت محوطه نیز ثمری به همراه نداشت.اشتوتگارت روی یک ضدحمله در دقیقه ۳۱ فرصت گلزنی داشت، گونزالز در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما مزاحمت مدافعین دورتموند باعث شد که نتواند توپش را وارد دروازه کند.در دقایق پایانی نیمه نیز دو شوت از سانچو و گریرو را، تسیلر دفع کرد.

نیمه اول با تساوی بدون گل خاتمه یافت.دورتموند نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد. دقیقه ۵۶ رویس با یک پاس بغل گریرو را در موقعیت خوبی در محوطه جریمه صاحب توپ کرد، ضربه گریرو با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰ داور خطای کاسترو روی سانچو را ضربه ایستگاهی تشخیص داد، اما VAR به کمک دورتموند آمد تا ضربه پنالتی اعلام شود. رویس پنالتی را تبدیل به گل کرد.دقیقه ۶۹ پاس چیپ عالی گریرو آلکاسر را در موقعیت تک به تک قرار داد، آلکاسر نیز قصد داشت با ضربه چیپ دروازه را باز کند اما تسیلر هشیار بود و توپ را دفع کرد.دقیقه ۷۱ روی یک ارسال ایستگاهی، کمپف با ضربه سر گل تساوی را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۷ ضربه ایستگاهی آلکاسر را تسیلر دفع کرد تا باز هم مهاجم اسپانیایی را در رسیدن به گل ناکام بگذارد.دورتموند سراپا حمله بود، پولیشیچ نیز به جای گریرو به زمین آمد تا راه را برای پیروزی تیمش هموار کند.دقیقه ۸۴ آلکاسر با پاس گل پولیشیچ گل زد و دقیقه ۹۲ خود پولیشیچ گلزنی کرد تا دورتموند ۳-۱ پیروز این بازی سخت خانگی باشد.بروسین‌ها با این برد ۵۷ امتیازی شدند اما پس از هفته‌ها صدر جدول را به دلیل تفاضل گل ضعیف‌تر نسبت به بایرن، واگذار کردند.

 

 

بروسیا دورتموند اشتوتگارت 
۷۵% مالکیت ۲۵%
۸ شوت در چارچوب  ۱
۳ شوت خارج از چارچوب ۵
۰ مهار دروازه بان ۵
۷۹۸ تعداد پاس ۲۶۸
۷۰۱ پاس صحیح ۱۷۹
۶ سانتر ۲
۷ کرنر ۱
۱۰ ضربه ایستگاهی ۶
۷ خطا ۱۰
۱ آفساید ۰
۳ کارت زرد ۳

 

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت – ۲۸ مهر ۹۷

دورتموند با پیروزی قاطع در هفته هشتم بوندس لیگا، اختلافش با رقبا را در صدر جدول حفظ کرد. مارکوس واینتسیرل نیز در اولین حضورش روی نیمکت اشتوتگارت ناکام بود. بازی با پرس اشتوتگارت و تلاش دورتموند برای حفظ توپ آغاز شد. پرس سنگین میزبان سبب شد تا اولین فرار از پرس بازیکنان دورتموند با حرکت عالی لارسن و رویس، تبدیل به گل سود. دقیقه ۳ بازی سانچو دورتموند را پیش انداخت.

دقیقه ۸ بازی ارسال کرنر بازیکنان اشتوتگارت با ضربه سر گنتنر همراه شد. بورکی به خوبی توپ را مهار کرد. بازی درگیرانه و پرسرعت اما بدون موقعیت خاصی روی دروازه‌ها دنبال می‌شد تا اینکه دقیقه ۲۰ ضربه فنی گنتنر را بورکی با نوک انگشتانش به کرنر فرستاد.دورتموند حملات زهردارش را آغاز کرد. دقیقه ۲۳ حرکت عالی رویس گل دوم دورتموند را در پی داشت و تنها دو دقیقه بعد روی اشتباه مدافعین اشتوتگارت، پاکو آلکاسر با یک چیپ تماشایی دروازه تسیلر را برای بار سوم در این مسابقه باز کرد.در ادامه نیمه دو موقعیت خوب دیگر نصیب سانچو و آلکاسر شد که هر دو آن‌ها از دست رفت.

ابتدای نیمه دوم ماکسیملیان فیلیپ به جای پاکو آلکاسر وارد میدان شد.اشتوتگارت این نیمه را طوفانی آغاز کرد. ضربات و ارسال‌های پیاپی روی دروازه دورتموند را یکی پس از دیگری بورکی دفع کرد. دو سوپر سیو از دروازه‌بان دورتموند سبب شد تا اشتوتگارت نتواند ابتدای نیمه به گل برسد.

با گذشت ۱۰ دقیقه از فشار حملات اشتوتگارت کاسته شد و دورتموند بار دیگر سوار بر بازی بود. در ادامه نیمه اشتوتگارت روی ضربات شروع مجدد و شوت از پشت محوطه سعی در باز کردن دروازه دورتموند داشت. آن‌ها از ایجاد موقعیت جدی عاجز بودند.حملات دورتموند نیز با بی‌دقتی در پاس‌های آخر و ضربات شکم سیر بازیکنان از دست می‌رفت.

در نهایت دقیقه ۸۵ ماکسیمیلیان فیلیپ روی پاس عالی پولیشیچ گل چهارم دورتموند را به ثمر رساند. همچنین این گل، اولین گل فصل فیلیپ نیز بود.دورتموند با اختلاف ۴ امتیاز نسبت به بایرن در صدر جدول بوندس لیگا باقی ماند. در ادامه بازی‌های هفته، وردربرمن، گلادباخ و هرتابرلین فرصت دارند اختلاف با صدر را به ۳ امتیاز برسانند.

 

 

اشتوتگارت  بروسیا دورتموند
۴۹% مالکیت ۵۱%
۵ شوت در چارچوب  ۴
۵ شوت خارج از چارچوب ۷
۰ مهار دروازه بان ۵
۴۷۶ تعداد پاس ۵۰۳
۳۸۷ پاس صحیح ۴۲۱
۱۰ سانتر ۲
۱۰ کرنر ۲
۵ ضربه ایستگاهی ۷
۷ خطا ۶
۱ آفساید ۲

 

بازیهای دوشنبه ۲۳ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۲۴ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۲۵ فروردین

بازیهای پنجشنبه ۲۶ فروردین

بازیهای جمعه ۲۷ فروردین

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین