تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

دورتموند
اشتوتگارت

چهارشنبه ۱۵ آذر ۲۳:۱۵

پخش زنده جام حذفی آلمان

پخش زنده بازی دورتموند و اشتوتگارت امروز چهارشنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای فوتبال بوندسلیگای آلمان و از ساعت ۲۳:۱۵ تیم های دورتموند و اشتوتگارت بازی خواهند داشت. دورتموند مقابل اشتوتگارت را آنلاین تماشا کنید.

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دورتموند اشتوتگارت را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال زنده دورتموند اشتوتگارت را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت

۳۰ مهر ۱۴۰۱

در هفته یازدهم بوندسلیگا فصل ۲۰۲۲-۲۰۲۳ دورتموند میزبان اشتوتگارت بود که این دیدار با برتری  ۵-۰ دورتموند خاتمه یافت.

دورتموند بلافاصله در دقیقه ۲ توسط جود بلینگام به گل رسید. سپس زوله در دقیقه ۱۳ گل دوم دورتموندی ها را به ثمر رساند و رینا در دقیقه ۴۴ گل سوم را وارد دروازه اشتوتگارت کرد. در نیمه دوم جود بلینگام در دقیقه ۵۳ باز هم گلزنی کرد. این پایان کار پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت نبود و موکوکو در دقیقه ۷۲ گل پنجم دورتموند را زد تا آن ها با ۵ گل اشتوتگارت را در هم بکوبند.

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت

دورتموند اشتوتگارت 
۶۱%مالکیت۳۹%
۱۰شوت در چارچوب ۱
۲شوت خارج از چارچوب۶
۱مهار دروازه بان۵
۶۰۴تعداد پاس۳۹۰
۵۲۵پاس صحیح۳۲۲
۱۹سانتر۱۱
۹کرنر۲
۷خطا۸
۰آفساید۳
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت

پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت

۱۹ فروردین ۱۴۰۱

در اولین بازی از هفته بیست‌و‌نهم بوندس‌لیگا، تیم فوتبال بورسیا دورتموند در خانه اشتوتگارت رده پانزدهمی به میدان رفت و این بازی را با نتیجه ۲ بر صفر به سود خود به پایان رساند.

هر دو گل دورتموند را در این بازی یولیان برانت در دقایق ۱۲ و ۷۱ پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت به ثمر رساند تا زردپوشان وستفالن ضمن کسب نوزدهمین پیروزی‌شان در فصل جاری بوندس‌لیگا، ۶۰ امتیازی شوند.

دورتموند اگرچه با این پیروزی جایگاهش در جدول تغییر نکرد، اما فاصله خود را با بایرن مونیخ صدرنشین به شش امتیاز کاهش و اختلافش را با بایرلورکوزن رده سومی به ۹ امتیاز افزایش داد.

در همین حال تیم اشتوتگارت نیز با همان ۲۷ امتیازی که از قبل داشت در رده پانزدهم جدول باقی ماند.

 

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت

 

اشتوتگارت دورتموند 
۴۲%مالکیت۵۸%
۲شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۲
۴۵۸تعداد پاس۶۳۸
۳۹۱پاس صحیح۵۵۸
۱۸سانتر۱۵
۴کرنر۵
۸خطا۶
۳آفساید۱
۲کارت زرد۱

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت

 

 

پخش آنلاین بازی دورتموند اشتوتگارت

۲۹ آبان ۱۴۰۰

از هفته دوازدهم رقابت‌های بوندسلیگا، بورسیا دورتموند میزبان اشتوتگارت بود و این دیدار در شرایطی که تا دقایق پایانی با تساوی یک بر یک در جریان بود در نهایت با پیروزی دو بر یک زنبورها همراه شد.

در این بازی مالن در دقیقه ۵۶ برای دورتموند گل زد و تک گل اشتوتگارت توسط ماسیمو در دقیقه ۶۳ زده شد. در ادامه زردپوشان توسط مارکو رویس در دقیقه ۸۵ به گل رسیدند و برنده این بازی شدند.

در پایان پخش آنلاین بازی دورتموند اشتوتگارت دورتموند در شرایطی مقابل اشتوتگارت ۳ امتیاز را بدست آورد که بایرن مونیخ مقابل آگزبورگ شکست خورده بود و با این برد با ۲۷ امتیاز به تیم مونیخی چسبید.

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت

 

دورتموند اشتوتگارت 
۶۴%مالکیت۳۶%
۵شوت در چارچوب ۴
۹شوت خارج از چارچوب۷
۳مهار دروازه بان۳
۶۷۷تعداد پاس۳۸۲
۵۹۴پاس صحیح۳۰۹
۱۳سانتر۹
۲کرنر۳
۱۱خطا۱۶
۰آفساید۱
۰کارت زرد۲

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت

 

پخش زنده بازی دورتموند مقابل اشتوتگارت

۲۱ فروردین ۱۴۰۰

شکست دهد . در این دیدار تیم اشتوتگارت بود که در دقیقه ۱۷ توسط ساشا کالادزیچ از مهمان خود پیش افتاد . علی رغم حملات دو تیم در نیمه اول دیگر گلی رد و بدل نشد و مسابقه با همین تگ گل در نیمه اول به پایان رسید . با شروع نیمه دوم این دورتموند که در لحظات ابتدایی موفق به گلزنی شد . بیلینگهام هافبک انگلیسی دورتموند در دقیقه ۴۷ حساب کار را به تساوی کشاند . دقایقی بعد و در دقیقه ۵۲ مارکو رویس گل دوم زنبورها را وارد دروازه اشتوتگارت کرد . بعد از گل دوم دورتموند ماتراتزی مربی تیم اشتوتگارت دست به تغییرات در ترکیب تیم خود زد و نتیجه گرفت .

در دقیقه ۷۸ دنیل دیداوی که در دقیقه شصت و یکم بازی وارد میدان شده بود گل دوم اشتوتگارت را به ثمر رساند . این تساوی بیش از دو دقیقه ماندگار نبود و بار دیگر نئوف برتری با برای دورتموندی ها به ارمغان آورد . در دقایق پایانی پخش زنده بازی دورتموند مقابل اشتوتگارت نیز اشتوتگارت فشار حملات خود را افزایش داد اما به نتیجه نرسید و این دیدار با حساب سه بر دو به سود دورتموند به اتمام رسید .

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت

 

اشتوتگارتدورتموند
۴۹مالکیت۵۱
۳شوت در چارچوب ۷
۴شوت خارج از چارچوب۴
۴مهار دروازه بان۱
۴۹۴تعداد پاس۴۹۹
۴۰۲پاس صحیح۴۱۶
۱۶سانتر۲۲
۳کرنر۸
۱۳خطا۱۱
۰آفساید۰
۴کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت

 

پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت از اینترنت

در دومین دیدار از هفته یازدهم بوندسلیگای آلمان، بروسیا دورتموند در ورزشگاه سیگنال ایدونا پارک میزبان اشتوتگارت بود و برابر این تیم با نتیجۀ ۱-۴ شکست خورد و سه امتیاز مهم را از دست داد.در این دیدار اشتوتگارت نمایش خوبی داشت و در دقیقه ۲۶ از روی نقطه پنالتی با سیلاس وامانگیتوکا به گُل برتری دست یافت.

در ادامه بازی دورتموند و اشتوتگارت زنده ، دورتموند در دقیقه ۳۹ با جیووانی رینا ستاره آمریکایی خود یکی از گُل‌ها را جبران کرد و بازی را مساوی کرد.نیمه نخست این دیدار با نتیجه تساوی ۱-۱ به پایان رسید و دو تیم با تقسیم امتیازها راهی رختکن شدند تا نیمه مربیان برنده این بازی را مشخص سازد.

در نیمه دوم پخش زنده بازی دورتموند اشتوتگارت اما دورتموند نمایش افتضاح‌آمیز داشت و با دریافت ۴ گُل برابر اشتوتگارت شکست سنگینی را متحمل شد.سیلاس وامانگیتوکا در دقیقه ۵۲، فیلیپ فوستر در دقیقه ۶۰ و تئوی کولیبالی ۶۳ سه گُل اشتوتگارت را به ثمر رساندند و سه امتیاز را برای تیم شان کسب کردند.دورتموند که در این دیدار محو بازی زیبای اشتوتگارت شده بود، موفق به زدن گُل در نیمه دوم نشد و  درو وقت‌های اضافه نیمه دوم نیکولاس گنزالس موفق به زدن گُل پنجم شد تا بازی با نتیجه ۱-۵ به سود شاگردان ماتاروزا به پایان رسید.

در پایان پخش بازی زنده دورتموند اشتوتگارت ، با این شکست دورتموند ۱۹ امتیازی شد و در رده پنجم جدول قرار گرفت و اشتوتگارت نیز با ۱۷ امتیاز خودش را به رده ششم جدول رساند.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت – تی وی تو

 

بروسیا دورتمونداشتوتگارت 
۲۹%مالکیت۷۱%
۴شوت در چارچوب ۱۰
۵شوت خارج از چارچوب۵
۵مهار دروازه بان۳
۷۴۳تعداد پاس۲۹۱
۶۴۶پاس صحیح۲۱۴
۱۸سانتر۶
۸کرنر۲
۱۱خطا۱۳
۳آفساید۳
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت – تی وی تو

پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارتاز اینترنت

دفاع مطلق اشتوتگارت و مالکیت بالای دورتموند، این داستان اکثر دقایق نیمه اول بازی بود. دورتموند پرتعداد در زمین حریف حاضر بود و اشتوتگارت دل به ضدحملات بسته بود.حملات پرتعداد و مالکیت این تیم در نیمه اول حاصلی را به همراه نداشت. دفاع چندلایه و پرتعداد اشتوتگارت اجازه نفوذ به بازیکنان دورتموند نمی‌داد. معدود نفوذ‌ها و شوت‌های پشت محوطه نیز ثمری به همراه نداشت.اشتوتگارت روی یک ضدحمله در دقیقه ۳۱ فرصت گلزنی داشت، گونزالز در موقعیت تک به تک قرار گرفت اما مزاحمت مدافعین دورتموند باعث شد که نتواند توپش را وارد دروازه کند.در دقایق پایانی نیمه نیز دو شوت از سانچو و گریرو را، تسیلر دفع کرد.

نیمه اول پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت با تساوی بدون گل خاتمه یافت.دورتموند نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد. دقیقه ۵۶ رویس با یک پاس بغل گریرو را در موقعیت خوبی در محوطه جریمه صاحب توپ کرد، ضربه گریرو با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۶۰ داور خطای کاسترو روی سانچو را ضربه ایستگاهی تشخیص داد، اما VAR به کمک دورتموند آمد تا ضربه پنالتی اعلام شود. رویس پنالتی را تبدیل به گل کرد.دقیقه ۶۹ پاس چیپ عالی گریرو آلکاسر را در موقعیت تک به تک قرار داد، آلکاسر نیز قصد داشت با ضربه چیپ دروازه را باز کند اما تسیلر هشیار بود و توپ را دفع کرد.دقیقه ۷۱ روی یک ارسال ایستگاهی، کمپف با ضربه سر گل تساوی را به ثمر رساند.

دقیقه ۷۷ پخش آنلاین بازی دورتموند اشتوتگارت ، ضربه ایستگاهی آلکاسر را تسیلر دفع کرد تا باز هم مهاجم اسپانیایی را در رسیدن به گل ناکام بگذارد.دورتموند سراپا حمله بود، پولیشیچ نیز به جای گریرو به زمین آمد تا راه را برای پیروزی تیمش هموار کند.دقیقه ۸۴ آلکاسر با پاس گل پولیشیچ گل زد و دقیقه ۹۲ خود پولیشیچ گلزنی کرد تا دورتموند ۳-۱ پیروز این بازی سخت خانگی باشد.بروسین‌ها با این برد ۵۷ امتیازی شدند اما پس از هفته‌ها صدر جدول را به دلیل تفاضل گل ضعیف‌تر نسبت به بایرن، واگذار کردند.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت – تی وی تو

 

بروسیا دورتمونداشتوتگارت 
۷۵%مالکیت۲۵%
۸شوت در چارچوب ۱
۳شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۵
۷۹۸تعداد پاس۲۶۸
۷۰۱پاس صحیح۱۷۹
۶سانتر۲
۷کرنر۱
۱۰ضربه ایستگاهی۶
۷خطا۱۰
۱آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت – تی وی تو

پخش آنلاین بازی دورتموند و اشتوتگارت

دورتموند با پیروزی قاطع در هفته هشتم بوندس لیگا، اختلافش با رقبا را در صدر جدول حفظ کرد. مارکوس واینتسیرل نیز در اولین حضورش روی نیمکت اشتوتگارت ناکام بود. بازی با پرس اشتوتگارت و تلاش دورتموند برای حفظ توپ آغاز شد. پرس سنگین میزبان سبب شد تا اولین فرار از پرس بازیکنان دورتموند با حرکت عالی لارسن و رویس، تبدیل به گل سود. دقیقه ۳ بازی سانچو دورتموند را پیش انداخت.

دقیقه ۸ بازی زنده دورتموند اشتوتگارت ، ارسال کرنر بازیکنان اشتوتگارت با ضربه سر گنتنر همراه شد. بورکی به خوبی توپ را مهار کرد. بازی درگیرانه و پرسرعت اما بدون موقعیت خاصی روی دروازه‌ها دنبال می‌شد تا اینکه دقیقه ۲۰ ضربه فنی گنتنر را بورکی با نوک انگشتانش به کرنر فرستاد.دورتموند حملات زهردارش را آغاز کرد. دقیقه ۲۳ حرکت عالی رویس گل دوم دورتموند را در پی داشت و تنها دو دقیقه بعد روی اشتباه مدافعین اشتوتگارت، پاکو آلکاسر با یک چیپ تماشایی دروازه تسیلر را برای بار سوم در این مسابقه باز کرد.در ادامه نیمه دو موقعیت خوب دیگر نصیب سانچو و آلکاسر شد که هر دو آن‌ها از دست رفت.

ابتدای نیمه دوم بازی دورتموند و اشتوتگارت زنده ، ماکسیملیان فیلیپ به جای پاکو آلکاسر وارد میدان شد.اشتوتگارت این نیمه را طوفانی آغاز کرد. ضربات و ارسال‌های پیاپی روی دروازه دورتموند را یکی پس از دیگری بورکی دفع کرد. دو سوپر سیو از دروازه‌بان دورتموند سبب شد تا اشتوتگارت نتواند ابتدای نیمه به گل برسد.

با گذشت ۱۰ دقیقه از فشار حملات اشتوتگارت کاسته شد و دورتموند بار دیگر سوار بر بازی بود. در ادامه نیمه اشتوتگارت روی ضربات شروع مجدد و شوت از پشت محوطه سعی در باز کردن دروازه دورتموند داشت. آن‌ها از ایجاد موقعیت جدی عاجز بودند.حملات دورتموند نیز با بی‌دقتی در پاس‌های آخر و ضربات شکم سیر بازیکنان از دست می‌رفت.

در دقیقه ۸۵ پخش زنده فوتبال دورتموند و اشتوتگارت ، ماکسیمیلیان فیلیپ روی پاس عالی پولیشیچ گل چهارم دورتموند را به ثمر رساند. همچنین این گل، اولین گل فصل فیلیپ نیز بود.دورتموند با اختلاف ۴ امتیاز نسبت به بایرن در صدر جدول بوندس لیگا باقی ماند. در ادامه بازی‌های هفته، وردربرمن، گلادباخ و هرتابرلین فرصت دارند اختلاف با صدر را به ۳ امتیاز برسانند.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت – تی وی تو

 

اشتوتگارت بروسیا دورتموند
۴۹%مالکیت۵۱%
۵شوت در چارچوب ۴
۵شوت خارج از چارچوب۷
۰مهار دروازه بان۵
۴۷۶تعداد پاس۵۰۳
۳۸۷پاس صحیح۴۲۱
۱۰سانتر۲
۱۰کرنر۲
۵ضربه ایستگاهی۷
۷خطا۶
۱آفساید۲

 

پخش زنده فوتبال دورتموند اشتوتگارت – تی وی تو

آخرین بروز رسانی : دسامبر 5, 2023