تی وی تو
دورتموند
اسپورتینگ لیسبون

چهارشنبه ۳ آذر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

گزارش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون امشب

اگر برای دیدن بازی زنده فوتبال دورتموند اسپورتینگ لیسبون به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو تماشا کنید

برای تماشای پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون، شما می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون را در همین صفحه دنبال کنید. در پایان پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند اسپورتینگ لیسبون زنده را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون ۶ مهر ۱۴۰۰

در هفته دوم از دور گروهی لیگ قهرمانان اروپا در گروه C تیم دورتموند موفق شد در ورزشگاه خانگی خود ” سیگنال ایدوناپارک ” مهمانش اسپورتینگ لیسبون را با یک گل شکست دهد . در نیمه اول دورتموند بعد از چندین حمله بر روی دروازه اسپورتینگ بالاخره موفق شد در دقیقه ۳۷ توسط دونین مالن مهاجم بیست و دو ساله هلندی خود به گل دست پیدا کند . نیمه اول با همین تک گل به اتمام رسید .

در نیمه دوم تیم اسپورتینگ برای جبران نتیجه و دستیابی به گل تساوی تلاش های فراوانی کرد اما با مقاومت و دفاع تیم مارکو رز مواجه شد . سرانجام با پایان گزارش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون این دورتموندی ها بودند که با همان تک گل مالن به سه امتیاز مسابقه دست یافتند 

پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون

 

دورتمونداسپورتینگ
۵۹مالکیت۴۱
۳شوت در چارچوب ۱
۱شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۲
۵۹۳تعداد پاس۴۱۰
۵۰۲پاس صحیح۳۲۸
۱۸سانتر۱۷
۵کرنر۵
۱۳خطا۶
۷آفساید۳
۲کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون

 

پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون – ۱۲ آبان ۹۵

در ادامه ی بازی های هفته ی چهارم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های دورتموند و اسپورتینگ به مصاف هم رفتند. دقیقه ۳ روی اولین هجوم دورتموند پولیشیچ در محوطه اسپورتینگ صاحب توپ شد، برخورد کواتس به پولیشیچ را داور مسابقه پنالتی تشخیص نداد تا این تصمیم اعتراض بازیکنان و هواداران دورتموند را در پی داشته باشد.

اسپورتینگ با پرس و یارگیری فشرده اجازه بازیسازی از عقب زمین را به دورتموند نمی‌داد. دورتموند روی دومین هجومش به گل رسید.دقیقه ۱۲ پاس بلند سوکراتیس در محوطه حریف به پولیشیچ رسید، پولیشیچ با یک پاس توپ را به گوتسه رساند و گوتسه نیز گینتر را در سمت راست خط حمله دورتموند صاحب توپ کرد، ارسال گینتر با ضربه سر آدرین راموس تبدیل به گل شد.در ادامه دو شوت کاسترو و گینتر را پاتریسیو مهار کرد و همچنین گریرو و دمبله موقعیت های خوب خود را از دست دادند تا نیمه اول با برتری یک گله دورتموند به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون شاهد دو تغییر بودیم. باس دوست برای اسپورتینگ به میدان آمد و آندره شورله جای دمبله را در ترکیب دورتموند گرفت.نیمه دوم با تغییر تاکتیک توخل همراه بود، گریرو به خط هافبک اضافه شد و دورتموند با سه دفاع به کارش ادامه داد تا بلکه این تغییر راه فراری از پرسینگ و یارگیری بازیکنان اسپورتینگ شود. دورتموند موفق شد با همان تک گل راموس اسپورتینگ لیسبون را شکست دهد تا دو بازی مانده به پایان دور گروهی صعود خود را به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا قطعی کرده باشد.

 

پخش زنده فوتبال دورتموند اسپورتینگ لیسبون – تی وی تو

 

دورتموند  اسپورتینگ لیسبون
۵۳%مالکیت۴۷%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۷
۲مهار دروازه بان۴
۵۹۲تعداد پاس۵۱۱
۴۹۳پاس صحیح۴۲۶
۲سانتر۶
۳کرنر۲
۱۷ضربه ایستگاهی۶
۶خطا۱۸
۴آفساید۳
۱کارت زرد۳

پخش زنده فوتبال دورتموند اسپورتینگ لیسبون – تی وی تو