تی وی تو
دورتموند
اسپورتینگ لیسبون

سه‌شنبه ۶ مهر ۲۲:۳۰

پخش زنده لیگ قهرمانان اروپا

پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال دورتموند اسپورتینگ لیسبون به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون، شما می توانید پخش آنلاین بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دورتموند اسپورتینگ لیسبون را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دورتموند اسپورتینگ لیسبون – ۱۲ آبان ۹۵

در ادامه ی بازی های هفته ی چهارم لیگ قهرمانان اروپا ، تیم های دورتموند و اسپورتینگ به مصاف هم رفتند. دقیقه ۳ روی اولین هجوم دورتموند پولیشیچ در محوطه اسپورتینگ صاحب توپ شد، برخورد کواتس به پولیشیچ را داور مسابقه پنالتی تشخیص نداد تا این تصمیم اعتراض بازیکنان و هواداران دورتموند را در پی داشته باشد.

اسپورتینگ با پرس و یارگیری فشرده اجازه بازیسازی از عقب زمین را به دورتموند نمی‌داد. دورتموند روی دومین هجومش به گل رسید.دقیقه ۱۲ پاس بلند سوکراتیس در محوطه حریف به پولیشیچ رسید، پولیشیچ با یک پاس توپ را به گوتسه رساند و گوتسه نیز گینتر را در سمت راست خط حمله دورتموند صاحب توپ کرد، ارسال گینتر با ضربه سر آدرین راموس تبدیل به گل شد.در ادامه دو شوت کاسترو و گینتر را پاتریسیو مهار کرد و همچنین گریرو و دمبله موقعیت های خوب خود را از دست دادند تا نیمه اول با برتری یک گله دورتموند به پایان برسد.

با شروع نیمه دوم شاهد دو تغییر بودیم. باس دوست برای اسپورتینگ به میدان آمد و آندره شورله جای دمبله را در ترکیب دورتموند گرفت.نیمه دوم با تغییر تاکتیک توخل همراه بود، گریرو به خط هافبک اضافه شد و دورتموند با سه دفاع به کارش ادامه داد تا بلکه این تغییر راه فراری از پرسینگ و یارگیری بازیکنان اسپورتینگ شود. دورتموند موفق شد با همان تک گل راموس اسپورتینگ لیسبون را شکست دهد تا دو بازی مانده به پایان دور گروهی صعود خود را به دور حذفی لیگ قهرمانان اروپا قطعی کرده باشد.

 

 

دورتموند  اسپورتینگ لیسبون
۵۳% مالکیت ۴۷%
۵ شوت در چارچوب  ۲
۵ شوت خارج از چارچوب ۷
۲ مهار دروازه بان ۴
۵۹۲ تعداد پاس ۵۱۱
۴۹۳ پاس صحیح ۴۲۶
۲ سانتر ۶
۳ کرنر ۲
۱۷ ضربه ایستگاهی ۶
۶ خطا ۱۸
۴ آفساید ۳
۱ کارت زرد ۳