دنی آلوز ۳۹ ساله قصد خدافظی از فوتبال رو نداره

ژوئن 30, 2022

به گزارشتی وی تو و به نقل از ورزش ۳ ،دنی آلوس، ستاره ۳۹ساله برزیلی، امسال از تمدید قراردادش با باشگاه بارسلونا سر باز زد و در روزهای اخیر با پایان یافتن مدت قرارداد، از این تیم جدا شده و حالا بازیکن آزاد است. دنی آلوس اما در یک پست عجیب اینستاگرامی، رزومه خود را به شکلی طنزآمیز ارائه کرده و می‌گوید قصدش این است برای پیدا کردن باشگاهی جدید به این صورت تبلیغ کند.

آلوس می‌گوید با وجود جدایی از بارسا و بی باشگاه بودن، برای شرکت در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر با تیم ملی کشورش برزیل در آمادگی کامل به سر می‌برد. آلوس می‌گوید تا ۵۰سالگی به بازی کردن ادامه خواهد داد. او در بخش دیگری از پست اینستاگرامی خود از خودش به عنوان «دیوانه، اما دیوانه خوب» یاد کرد.

با اینحال آلوس خوب می‌داند که برای حضور در جام جهانی برزیل و ثابت کردن خود به تیته، نمی‌تواند تا آن زمان بدون باشگاه بماند.

دنی آلوس در پست اینستاگرامی مورد بحث نوشت:” خب خب، آخرین روز قرارداد هم تمام شد و من حالا بی باشگاهم. من آنقدر پیر شده‌ام و در بازار نقل و انتقالات بی‌ارزش تلقی می‌شوم که حتی مجبور شدم ماهی آکواریوم خودم را هم بفروشم. اگر بخواهند کاریکاتور من را بکشند باید من را به شکل پیرمردی تصویر کنند که یک گوشه نشسته و سرش به کار خودش است، و البته سرش همیشه بالا است. فارغ از شوخی، من امروز در بازار واقعا آزاد هستم. اسم من دنی آلوس است، برزیلی هستم و من را «دیوانه خوب» صدا می‌کنند. من ۳۹ساله هستم و با ۴۳ جام قهرمانی، پرافتخارترین فوتبالیست تاریخ”