دست بالاتر بایرن: پدیده از دست بارسلونا پرید

اکتبر 15, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، فلوریان ویرتس یکی از استعدادهای برتر فوتبال آلمان و باشگاه لورکوزن است. این هافبک تهاجمی پس از بهبودی مصدومیت شدید زانو، بار دیگر توجه باشگاه های بزرگ را به خود جلب کرده است. بارسا همیشه او را به خاطر کیفیتش و به دلیل علاقه ای که این فوتبالیست به باشگاه کاتالان دارد، دنبال کرده با این وجود به نظر می رسد خرید او عملاً رویایی غیرقابل تحقق باشد چرا که بایرن مونیخ قدم های بزرگی برای جذب او برداشته است.

طبق گزارش بیلد، رویای بایرن این است که بتواند در فصل آینده زوج موسیالا و ویرتس را در خط حمله داشته باشد. تیم آلمانی از پتانسیل این فوتبالیست آگاه است و حاضر است هر رقمی بپردازد تا ویرتس بوندسلیگا را ترک نکند. شایعات در حال افزایش است اگرچه بازیکن بایرلورکوزن فعلا نمی خواهد در مورد آینده صحبت کند.

ویرتس اطمینان داده است که او فقط روی پیشرفت و درخشش در باشگاهش متمرکز است، زیرا آنها فصل بسیار خوبی را به عنوان صدرنشین سپری می کنند. او گفت: «ما در مقطع خوبی هستیم و در این فصل عالی نتیجه گرفته ایم. من از بازی در باشگاهم لذت می برم و تمرکز فقط روی لورکوزن است. قراردادی طولانی دارم و به آینده فکر نمی کنم.»

ارزش این استعداد آلمانی بیش از ۸۰ میلیون یورو است و لورکوزن فعلاً نمی‌خواهد درباره جدایی او مذاکره کند، اگرچه همه چیز به اهداف ورزشی‌ای بستگی دارد که تیم آلمانی ‌فصل جاری به دنبالش است.

ویرتس چند بار از علاقه خود به بارسا گفته است، اما بارسا با توجه به وضعیت مالی خود در حال حاضر در موقعیتی نیست که بتواند انتقالی با این بار مالی زیاد را انجام دهد. بارسلونا باید فروش زیادی داشته باشد تا بتواند در بازارهای بعدی خریدهای میلیونی داشته باشد.