دردسر جدی بارسا: این ستاره حاضر نیست جدا شود

دسامبر 20, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، لواندوفسکی در تابستان سال ۲۰۲۲ با تلاش بسیار مدیران بارسلونا و با پیچیدگی بسیار موفق شد بایرن مونیخ را ترک کند و به این باشگاه بپیوندد.

این ستاره لهستانی در اولین فصل حضورش در نوکمپ توانست به ستاره بی‌چون و چرای تیمش تبدیل شود و نقش مهمی را در کسب عنوان قهرمانی توسط این تیم در رقابت‎‌های لالیگا با گل‌هایی که به ثمر رساند ایفا کند.

با این حال شرایط در فصل جدید برای او چندان خوب پیش نرفت و باعث شد که انتقادها از این بازیکن روز به روز افزایش پیدا کند، خصوصا که عدم موفقیتش در باز کردن دروازه حریفان یکی از دلایل نتایج نه چندان خوب بارسا در لالیگا و لیگ قهرمانان به حساب می‌آید.

پیش از این گفته شده بود که بارسلونا به‌صورت جدی به فروش لواندوفسکی در پایان فصل و در پنجره نقل و انتقالات زمستانی فکر می‌کند اما به نظر نمی‌رسد که او چنین تصمیمی داشته باشد.

زهاوی شب گذشته در شهر بارسلونا دیده شد و جلسه‌ای را با دکو و خوان لاپورتا برگزار کرد که احتمالا صحبت‌هایی درباره تصمیم دو طرف برای آینده هم در آن مطرح شده است و مدیر برنامه لوا پس از این جلسه به خبرنگاران گفت: « آیا لواندوفسکی در بارسلونا خواهد ماند؟ البته که او همین جا خواهد ماند.»

مخالفت این بازیکن با ترک بارسا می‌تواند شرایط را برای آنها در جذب مهاجم مدنظرشان برای فصل آینده دشوار کند و باید دید که تصمیم نهایی آنها چه خواهد بود.