دردسر جدید رئال: این ستاره جدا نمی‌شود

آوریل 21, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، مندی از زمان پیوستن به رئال مادرید امیدوار بود که بتواند به یکی از ستاره‌های خط دفاعی این تیم تبدیل شود اما مصدومیت‌های متعدد و طولانی مدت باعث شد که فرصت چندانی برای نشان دادن توانایی‌هایش در ترکیب این تیم نداشته باشد.

بسیاری از رسانه‌های اسپانیایی و خبرنگاران نزدیک به این باشگاه پیش از این اعلام کرده بودند که مدیران رئال به‌صورت جدی به دنبال فروش این بازیکن در پنجره‌های نقل و انتقالاتی گذشته بودند اما پیشنهادی برای او دریافت نکردند و همین باعث شد که او همچنان در رئال مادرید بماند.

با توجه به علاقه جدی رئال به جذب آلفونسو دیویس از بایرن مونیخ، مارکا در خبری مدعی شده است که مدیران رئال باور دارند که تنها یکی از این دو بازیکن می‌تواند در فصل آینده در این تیم حضور داشته باشد اما به نظر می‌رسد که آنها با دردسر جدیدی روبه‌رو هستند.

مندی می‌خواهد به حضورش در رئال ادامه دهد و به ترک این باشگاه حتی فکر هم نمی‌کند و شاید این موضوع باعث شود که شرایط برای جذب ستاره بایرن مونیخ کمی دشوار شود، هرچند که رئال منتظر تقابل با این تیم در نیمه نهایی لیگ قهرمانان است تا تصمیم نهایی‌اش را در این زمینه بگیرد.