درخواست هواداران از ستاره رئال: لطفا نرو!

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، جام قهرمانی رقابت‌های لالیگا به رئال مادرید اهدا شد و مراسم جشن قهرمانی این تیم با حضور تمامی بازیکنان و اعضای کادر فنی در میدان سیبلس شهر مادرید با حضور هزاران هوادار در حال برگزاری است.

مودریچ به‌عنوان یکی از کاپیتان‌های رئال مادرید در این فصل در این مراسم حضور پررنگی دارد و هوادارانی که برای جشن گرفتن گرد هم آمده‌اند با دیدن این ستاره کروات بلافاصله شروع به فریاد زدن نام او کردند و از او خواستند که در پایان فصل این باشگاه را ترک نکند.

مودریچ که به شدت از این فریادها احساساتی شده بود در گفت‌وگو با هواداران و در واکنش به فریاد زدن نامش با گرفتن میکروفون گفت: «سلام به همه هواداران رئال مادرید! اول از همه می‌خواهم از شما تشکر کنم که اینجا هستید. شما این فصل واقعا فوق‌العاده و باورنکردنی بودید. دوستتان دارم!»

قرارداد این بازیکن با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی او از این باشگاه به این دلیل که فرصت زیادی برای بازی در این فصل پیدا نکرد در چند ماه اخیر مطرح شده است اما تصمیم نهایی او در این زمینه هنوز مشخص نیست.