درخواست بایرن از رئال: این ستاره را قرض بده!

آگوست 2, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، توماس توخل از زمان پیوستن به بایرن مونیخ سعی کرده تغییراتی در ساختار این تیم ایجاد کند و بازیکنان خاصی را برای این کار در نظر دارد.

او از همان ابتدا به مدیران این باشگاه اعلام کرده بود که علاقه خاصی به شوامنی دارد و این بازیکن از نظر او بهترین گزینه برای قرار گرفتن در پست بازیکن شماره شش بایرن است.

مدیران بایرن به خوبی از این موضوع آگاه هستند که رئال در حال حاضر تصمیمی برای فروش این هافبک فرانسوی ندارد اما صحبت‌هایی با نمایندگان او انجام شد تا آنها از علاقه بایرن باخبر باشند.

در این مذاکرات این موضوع مطرح شده که اگر رئال حاضر به فروش شوامنی در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی نیست، شاید بتوان او را به صورت قرضی و به مدت یک فصل به آلیانز آرنا منتقل کرد.

مذاکرات خاصی بین دو طرف در جریان نیست اما با توجه به این که هنوز چهار هفته تا بسته شدن پنجره تابستانی فرصت باقی مانده است، شاید شرایط به سود بایرن تغییر کند.

این احساس در بین مدیران این باشگاه وجود دارد که رقابت بسیار شدید و نزدیک در خط میانی رئال ممکن است باعث شود که شوامنی در اواخر پنجره تابستانی در دسترس بایرن قرار بگیرد.