داور فینال لیگ قهرمانان، اینتر و میلان را سوت می‌زند

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، با اعلام رسمی کمیته داوران یوفا، کلمنت تورپین فرانسوی دیدار حساس میان اینتر و میلان را قضاوت می کند. مسابقه برگشت همشهری های میلانی روز سه شنبه در استادیوم سن سیرو برگزار می شود.

در این مسابقه، نیکلاس دانوس و بنجامین پیجز به عنوان کمک داور اول و دوم، تورپین را همراهی می کنند. ضمن اینکه جروم بریزار قرار است به عنوان داور اتاق VAR، آنها را همراهی کند.

کلمنت تورپین در این فصل از رقابت های لیگ قهرمانان اروپا، دیدار میان اینتر و بایرن مونیخ در سن سیرو را سوت زد که با پیروزی ۲ بر صفر باوارایی ها به پایان رسید. او فصل گذشته نیز دیدار میان میلان و پورتو را سوت زد که با تساوی یک – یک به پایان رسید.

از دیگر قضاوت های تورپین برای اینتر می توان به فصل ۲۰۲۰ – ۲۰۲۱ اشاره کرد که نراتزوری با نتیجه ۳ بر ۲ مقابل رئال مادرید تن به شکست داد. او همچنین امسال دیدار برگشت میان منچستر یونایتد و بارسلونا در لیگ اروپا را سوت زد که با پیروزی شیاطین سرخ و حذف بلوگرانا همراه بود.

تورپین در شرایطی بازی برگشت میان اینتر و میلان را سوت می زند که دیدار فینال فصل گذشته میان رئال مادرید و لیورپول را داوری کرد که با قهرمانی شاگردان آنچلوتی به پایان رسید. بدین ترتیب و از آنجایی که او بازی برگشت نیمه نهایی را سوت می زند، شانس بسیار پایینی برای قضاوت دوباره دیدار فینال خواهد داشت.