تی وی تو
دانمارک
مولداوی

شنبه ۱۷ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی دانمارک مولداوی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دانمارک مولداوی را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دانمارک مولداوی امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال دانمارک و مولداوی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی دانمارک مولداوی را از تی وی تو دنبال کنید

چطور پخش زنده بازی دانمارک مولداوی را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی دانمارک و مولداوی را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دانمارک مولداوی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دانمارک مولداوی – ۸ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم رقابت های مقدماتی جام جهانی ، تیم های دانمارک و مولداوی برای اولین بار در مقابل هم صف آرایی کردند. در این دیدار که با درخشش چشمگیر دانمارکی ها همراه بود ، این تیم موفق شد حریف را با نتیجه ی ۸-۰ شکست دهد. در نیمه ی نخست دانمارکی ها طوفان به پا کردند . دامسگارد در این نیمه برای تیمش دبل کرد و پس از او دولبرگ ، لارسن و ینسن نیز دروازه  ی مولاوی را باز کردند تا تیمشان با نتیجه ی ۵-۰ به رختکن بازگردد.

در نیمه ی دوم هم این طوفان ادامه پیدا کرد. دولبرگ ، اسکوف و اینگوارتسن بازیکنانی بودند که باز هم برای دانمارک گلزنی کردند تا با پایان پخش زنده بازی دانمارک مولداوی ، دانمارکی ها به پیروزی قاطع ۸-۰ برسند.

 

پخش زنده بازی دانمارک مولداوی

 

دانمارک مولداوی 
۷۴%مالکیت۲۶%
۱۱شوت در چارچوب ۲
۳شوت خارج از چارچوب۱
۲مهار دروازه بان۳
۷۶۵تعداد پاس۲۵۷
۶۸۳پاس صحیح۱۵۸
۱۸سانتر۷
۳کرنر۲
۱۴خطا۷
۲آفساید۳
۰کارت زرد۱

پخش زنده بازی دانمارک مولداوی