تی وی تو
بازی زنده  دانمارک انگلیس

بازی زنده دانمارک انگلیس

پخش زنده بازی انگلیس و دانمارک امروز پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ . در رقابت‌های جام ملت‌های اروپا یورو ۲۰۲۴ آلمان و از ساعت ۱۹:۳۰ تیم‌های انگلیس و دانمارک بازی خواهند داشت. انگلیس مقابل دانمارک را آنلاین تماشا کنید
دانمارک
انگلیس

پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۹:۳۰

پخش زنده یورو 2024

پخش زنده فوتبال انگلیس و دانمارک

۱۶ تیر ۱۴۰۰

تیم ملی انگلیس در مرحله نیمه نهایی رقابت های یورو کاپ میزبان دانمارک بود و در این دیدار با نتیجه ۲-۱ به پیروزی رسید.

در دقیقه ۳۰ بود که دامسگارد با استفاده از یک موقعیت الی اولین کل این دیدار را برای دانمارک به ثبت رساند اما طولی نکشید که با اشتباه کیارد دروازه خودی باز شد و بازی به تساوی ۱-۱ رسید. 

در نیمه دوم پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک با ورود بازیکنان تازه نفس شاهد افزایش سرعت بازی بودیم. مهاجمان هر دو تیم چندین موقعیت خطرناک بر دروازه ایجاد کردند که متاسفانه با غفلت بازیکنان دو تیم، این موقعیت های طلایی از دست رفت تا این که بازی به وقت های اضافه کشیده شد.

سرانجام در دقیقه ۱۰۴ هری کین در نقش فرشته نجات انگلیس ظاهر شد و گل برتری این دیدار را برای تیمش راهی دروازه حریف کرد.

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک

انگلیس دانمارک 
۵۸%مالکیت۴۲%
۱۰شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۹
۷۳۱تعداد پاس۵۳۸
۶۳۸پاس صحیح۴۴۰
۲۹سانتر۱۵
۶کرنر۵
۱۰خطا۲۱
۰آفساید۱
۱کارت زرد۱

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک

پخش زنده بازی انگلیس و دانمارک

۲۳ مهر ۹۹

تیم های انگلیس و دانمارک در ادامهی بازی های هفته ی چهارم لیگ ملت ها از گروه A با هم دیدار کردند.در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اولین فرصت در دقیقه ۱۶ برای مارکوس راشفورد ایجاد شد، اما ضربه او بعد از نفوذ ار سمت راست با عکس العمل کسپر اشمایکل همراه شد.

 اما در اواسط نیمه اول پخش زنده بازی انگلیس و دانمارک بود که هری مگوایر با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار سه شیرها در ادامه بازی دشوار شود.همه چیز به بدترین شکل برای انگلیس پیش رفت و در دقیقه ۳۵ تیم ملی دانمارک صاحب یک ضربه پنالتی شد که کریستن اریکسن، هافبک خلاق موفق شد دروازه جوردن پیکفورد را باز کند.در ادامه تلاش تیم ملی انگلیس برای زدن گل تساوی نتیجه ای در بر نداشت و در نهایت دانمارک با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد.

در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و در دقیقه ۵۹ و روی ارسال کایل واکر، جیمز فرصت خوبی از سمت چپ برای گلزنی داشت، اما ضربه او توسط اشمایکل مهار شد.در دقیقه ۶۶ و روی ارسال فیلیپس بود که انگلیس تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت، اما ضربه سر میسون مونت با مهار فوق العاده دروازه بان دانمارک همراه شد.

در دقیقه ۷۵ پخش آنلاین بازی انگلیس و دانمارک دانمارک با یک ضد حمله سریع فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت، اما ضربه سیستو روی ارسال اریکسن راهی به دروازه انگلیس نیافت.دقایقی بعد انگلیس در موقعیت خوبی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد، اما ضربه جیمز با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه تلاش انگلیس برای جبران نتیجه ای نداشت و آنها با یک گل مغلوب دانمارک شدند.

 

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک | تی وی تو

 

انگلیس دانمارک 
۴۳%مالکیت۵۷%
۵شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۴۳۹تعداد پاس۵۷۲
۳۶۵پاس صحیح۵۰۱
۱۷سانتر۱۵
۴کرنر۴
۱۴خطا۱۲
۱آفساید۰
۴کارت زرد۲
۲کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک | تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی انگلیس و دانمارک

۱۸ شهریور ۹۹

طی هفته ی دوم لیگ ملت های ۲۰۲۰ تیم دانمارک در ورزشگاه خانگی خود میزبان انگلیس بود. در ایدار که با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید ، هر دو تیم تلاش خود را برای گذشتن از خط دفاعی تیم حریف انجام دادند اما موفق به باز کردن دروازه نشدند.

نیمه ی نخست این بازی ، بدون هیچ اتفاقی به پایان رسید اما در نیمه دوم پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک شاهد افزایش حملات بودیم و چندین فرصت طلایی برای هر دو تیم به وجود آمد که با غفلت بازیکنان از دست رفت. در نهایت طی ۹۰ دقیقه ی بازی و ۴ دقیقه وقت اضافه هیچ یک از تیم ها امتیازی کسب نکرده و به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک | تی وی تو

 

انگلیسدانمارک
۴۶%مالکیت۵۴%
۲شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۴۵۱تعداد پاس۵۳۳
۳۶۸پاس صحیح۴۳۷
۱۹سانتر۱۶
۴کرنر۶
۱۱خطا۱۷
۰آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک | تی وی تو

 

تماشای آنلاین بازی انگلیس دانمارک

۱۴ اسفند ۹۲

در چارچوب رقابت های دوستانه ۲۰۱۴ ، تیم انگلیس در خانه ی خود میزبان تیم دانمارک بود . تیم میزبان در این بازی توانست با بازی ای درخشان به یک گل پیروزی دست یابد.  در نیمه ی نخست این دیدار هر دو تیم عملکرد آرامی داشتند و میتوان گفت که موقعیت جدی گلزنی ایجاد نشد.

با آغاز نیمه دوم پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک شاهد حضور قدرتمند تر بازیکنان انگلیسی بودیم . مخصوصا ورود بازیکنان تازه نفس ، سرعت و شدت حملات را افزایش داده بود. سرانجام در دقیقه ی ۸۲ ، استوریج توانست با دریافت پاس لالانا  و گذشت از خط دفاعی دانمارک ، دروازه ی این تیم را در هم بکوبد و نتیجه ی این دیدار را در دقایق آخر به ۱-۰ تغییر دهد.

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک | تی وی تو

 

انگلیسدانمارک
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۱۱کرنر۳
۱۳ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۱۳
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک | تی وی تو

برچسب‌ها: