تی وی تو
دانمارک
انگلیس

چهارشنبه ۱۶ تیر ۲۳:۳۰

پخش زنده لیگ ملت های اروپا

پخش زنده بازی انگلیس دانمارک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی انگلیس دانمارک را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی انگلیس دانمارک امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی انگلیس دانمارک امشب

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال دانمارک – انگلیس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی انگلیس دانمارک را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی انگلیس دانمارک را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی انگلیس دانمارک را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال انگلیس دانمارک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی انگلیس دانمارک – ۲۳ مهر ۹۹

تیم های انگلیس و دانمارک در ادامهی بازی های هفته ی چهارم لیگ ملت ها از گروه A با هم دیدار کردند.در دقایق ابتدایی بازی اتفاق خاصی روی دروازه ها رخ نداد و اولین فرصت در دقیقه ۱۶ برای مارکوس راشفورد ایجاد شد، اما ضربه او بعد از نفوذ ار سمت راست با عکس العمل کسپر اشمایکل همراه شد.

 اما در اواسط نیمه اول بود که هری مگوایر با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شد تا کار سه شیرها در ادامه بازی دشوار شود.همه چیز به بدترین شکل برای انگلیس پیش رفت و در دقیقه ۳۵ تیم ملی دانمارک صاحب یک ضربه پنالتی شد که کریستن اریکسن، هافبک خلاق موفق شد دروازه جوردن پیکفورد را باز کند.در ادامه تلاش تیم ملی انگلیس برای زدن گل تساوی نتیجه ای در بر نداشت و در نهایت دانمارک با برتری ۰-۱ راهی رختکن شد. در دقایق ابتدایی نیمه دوم اتفاق خاصی رخ نداد و در دقیقه ۵۹ و روی ارسال کایل واکر، جیمز فرصت خوبی از سمت چپ برای گلزنی داشت، اما ضربه او توسط اشمایکل مهار شد.در دقیقه ۶۶ و روی ارسال فیلیپس بود که انگلیس تا آستانه زدن گل تساوی پیش رفت، اما ضربه سر میسون مونت با مهار فوق العاده دروازه بان دانمارک همراه شد.

در دقیقه ۷۵ دانمارک با یک ضد حمله سریع فرصت خوبی برای زدن گل دوم داشت، اما ضربه سیستو روی ارسال اریکسن راهی به دروازه انگلیس نیافت.دقایقی بعد انگلیس در موقعیت خوبی صاحب یک ضربه ایستگاهی شد، اما ضربه جیمز با اختلاف کمی به بیرون رفت. در ادامه تلاش انگلیس برای جبران نتیجه ای نداشت و آنها با یک گل مغلوب دانمارک شدند.

 

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک – تی وی تو

 

انگلیس دانمارک 
۴۳%مالکیت۵۷%
۵شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۳مهار دروازه بان۴
۴۳۹تعداد پاس۵۷۲
۳۶۵پاس صحیح۵۰۱
۱۷سانتر۱۵
۴کرنر۴
۱۴خطا۱۲
۱آفساید۰
۴کارت زرد۲
۲کارت قرمز۰

 

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک – تی وی تو

 

پخش زنده بازی انگلیس دانمارک ۱۸ شهریور ۹۹

طی هفته ی دوم لیگ ملت های ۲۰۲۰ تیم دانمارک در ورزشگاه خانگی خود میزبان انگلیس بود. در ایدار که با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید ، هر دو تیم تلاش خود را برای گذشتن از خط دفاعی تیم حریف انجام دادند اما موفق به باز کردن دروازه نشدند. نیمه ی نخست این بازی ، بدون هیچ اتفاقی به پایان رسید اما در نیمه ی دوم شاهد افزایش حملات بودیم و چندین فرصت طلایی برای هر دو تیم به وجود آمد که با غفلت بازیکنان از دست رفت. در نهایت طی ۹۰ دقیقه ی بازی و ۴ دقیقه وقت اضافه هیچ یک از تیم ها امتیازی کسب نکرده و به تساوی ۰-۰ رضایت دادند.

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک – تی وی تو

 

انگلیسدانمارک
۴۶%مالکیت۵۴%
۲شوت در چارچوب ۲
۸شوت خارج از چارچوب۱
۱مهار دروازه بان۲
۴۵۱تعداد پاس۵۳۳
۳۶۸پاس صحیح۴۳۷
۱۹سانتر۱۶
۴کرنر۶
۱۱خطا۱۷
۰آفساید۲
۱کارت زرد۰

 

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک – تی وی تو

 

پخش زنده بازی انگلیس دانمارک ۱۴ اسفند ۹۲

در چارچوب رقابت های دوستانه ۲۰۱۴ ، تیم انگلیس در خانه ی خود میزبان تیم دانمارک بود . تیم میزبان در این بازی توانست با بازی ای درخشان به یک گل پیروزی دست یابد.  در نیمه ی نخست این دیدار هر دو تیم عملکرد آرامی داشتند و میتوان گفت که موقعیت جدی گلزنی ایجاد نشد . با آغاز نیمه ی دوم شاهد حضور قدرتمند تر بازیکنان انگلیسی بودیم . مخصوصا ورود بازیکنان تازه نفس ، سرعت و شدت حملات را افزایش داده بود. سرانجام در دقیقه ی ۸۲ ، استوریج توانست با دریافت پاس لالانا  و گذشت از خط دفاعی دانمارک ، دروازه ی این تیم را در هم بکوبد و نتیجه ی این دیدار را در دقایق آخر به ۱-۰ تغییر دهد.

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک – تی وی تو

 

انگلیسدانمارک
۵۸%مالکیت۴۲%
۶شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۲
۱مهار دروازه بان۴
۱۱کرنر۳
۱۳ضربه ایستگاهی۸
۸خطا۱۳
۰کارت زرد۲

 

پخش زنده فوتبال انگلیس دانمارک – تی وی تو