تی وی تو
دانمارک
اسکاتلند

دوشنبه ۲۴ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده بازی دانمارک اسکاتلند امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی دانمارک اسکاتلند را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی دانمارک اسکاتلند امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی دانمارک اسکاتلند امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال دانمارک اسکاتلند به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی دانمارک اسکاتلند را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی دانمارک اسکاتلند را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی دانمارک اسکاتلند، شما می توانید پخش آنلاین بازی دانمارک اسکاتلند را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی دانمارک اسکاتلند، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال دانمارک اسکاتلند را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی دانمارک اسکاتلند ۱۰ شهریور ۱۴۰۰

تیم های دانمارک و اسکاتلند در هفته ی چهارم رقابت های مقدماتی جام جهانی با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست ،  بعد از اینکه دنیل واس و یوآکیم ماهله با فاصله یک دقیقه ای بازی خود را برای میزبان عالی حفظ کردند و هر کدام یک گل براای دانمارکی ها به ثبت رساندند ، این تیم با نتیجه ی ۲-۰ به رختکن بازگشت و در نیمه ی دوم نیز بازی را آرام شروع کرد. درنیمه ی دوم شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم تا با پایان گزارش زنده بازی دانمارک اسکاتلند دانمارک به یک پیروزی شیرین ۲-۰ برسد . حالا تیم استیو کلارک پس از شکست شش امتیاز از سران گروه عقب ماند.

 

پخش زنده بازی دانمارک اسکاتلند

 

دانمارک اسکاتلند 
۶۱%مالکیت۳۹%
۵شوت در چارچوب ۲
۵شوت خارج از چارچوب۳
۲مهار دروازه بان۳
۶۷۰تعداد پاس۴۱۶
۵۹۹پاس صحیح۳۳۷
۸سانتر۱۳
۲کرنر۵
۱۱خطا۱۲
۱آفساید۱

 

پخش زنده بازی دانمارک اسکاتلند

 

پخش زنده بازی دانمارک اسکاتلند – ۱۰ فروردین ۹۵

تیم ملی اسکاتلند در ورزشگاه همپدن پارک کشورش ، میزبان دانمارک بود تا یک دیدار دوستانه با هم داشته باشند.  در نیمه ی نخست این دیدار ، ریتچی به طرز غیر قابل باوری در دقیقه ی ۸ برای تیمش گلزنی کرد و اسکاتلند را به برتری ۱-۰ رساند . در نیمه ی دوم ، علی رغم ورود بازیکنان تازه نفس ، سرعت بازی کاهش یافت و توپ بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود. به این ترتیب با اتمام زمان بازی و نداشتن حمله ی موفق دیگری ، اسکاتلند حریفش را با برتری ۱-۰ شکست داد.

پخش زنده فوتبال دانمارک اسکاتلند – تی وی تو

 

اسکاتلند دانمارک 
۴۸%مالکیت۵۲%
۳شوت در چارچوب ۴
۱شوت خارج از چارچوب۸
۴مهار دروازه بان۲
۷کرنر۴
۱۰ضربه ایستگاهی۱۹
۱۸خطا۱۰
۱آفساید۰
۳ کارت زرد۰

پخش زنده فوتبال دانمارک اسکاتلند – تی وی تو