تی وی تو
فوتبال  خیبر خرم آباد مس کرمان زنده

فوتبال خیبر خرم آباد مس کرمان زنده

خیبر خرم آباد
مس کرمان

یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۹:۰۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

بازی زنده خیبر خرم آباد و مس کرمان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی خیبر خرم آباد و مس کرمان را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی خیبر خرم آباد و مس کرمان امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال خیبر خرم آباد و مس کرمان

اگر برای دیدن فوتبال زنده خیبر خرم آباد و مس کرمان به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی خیبر خرم آباد مس کرمان را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی خیبر خرم آباد مس کرمان را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی خیبر خرم آباد مس کرمان، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده خیبر خرم آباد و مس کرمان را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال خیبر خرم آباد مس کرمان، شما می توانید بازی خیبر خرم آباد و مس کرمان زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی خیبر خرم آباد و مس کرمان

از هفته سی و دوم لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور تیم خیبر خرم‌آباد در حضور حدود ۴ هزار تماشاگر به مصاف مس کرمان رفت. بازی دو تیم در نیمه‌ی اول بسیار آرام و پایاپای دنبال می‌شد و موقعیت‌های گل در نیمه‌ی اول زیاد نبود.

اما در نیمه‌ی دوم که تیم مس کاملا جلو کشیده بود تا به سه امتیاز برسد بر روی یک غافلگیری محض بازی را از دست داد. در دقیقه‌ی ۵۶ بازی پشت مدافعان مس خالی شد تا مهاجم تیم خیبر با یوسفی تک به تک شود و با جا گذاشتن او با خطای بهنام داداش‌وند متوقف گردد تا داور ضمن اعلام پنالتی به سود خیبر، مدافع مس را نیز از زمین اخراج کند.

این پنالتی توسط یوسفی مهار شد اما در برگشت با بدشانسی مسی‌ها توپ دوباره به مهاجم خیبر رسید تا صدرا گل اول تیم خود را به ثمر برساند.

مسی‌ها در حالی که بعد از گل با وجود یک یار کمتر برای زدن گل تلاش می‌کردند در چند نوبت موقعیت‌هایی نیز داشتند اما در دقیقه‌ی ۶۸ بازی باز هم حریف از جلو کشیدن مس بهره برد و در یک موقعیت دو به یک با دروازه‌ی مس دارایی گل دوم تیم خیبر را به ثمر رساند.

بعد از این گل به دلیل از دست دادن تمرکز از سوی بازیکنان مس، حملات این تیم راه به جایی نبرد تا در نهایت گزارش زنده بازی خیبر خرم آباد و مس کرمان با همان نتیجه‌ی دو بر صفر به سود حریف خاتمه یابد.