تی وی تو
فوتبال  خیبر خرم آباد شهرداری آستارا زنده

فوتبال خیبر خرم آباد شهرداری آستارا زنده

پخش زنده فوتبال خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ آزادگان ایران و از ساعت ۱۴:۳۰ تیم‌های خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا بازی خواهند داشت. خیبر خرم آباد مقابل شهرداری آستارا را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا
خیبر خرم آباد
شهرداری آستارا

چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۸:۳۰

پخش زنده لیگ آزادگان ایران

پخش زنده فوتبال خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا امروز چهارشنبه ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۳ . در رقابت‌های لیگ آزادگان ایران و از ساعت ۱۴:۳۰ تیم‌های خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا بازی خواهند داشت. خیبر خرم آباد مقابل شهرداری آستارا را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی خیبر خرم آباد شهرداری آستارا را از تی وی تو تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال خیبر خرم آباد شهرداری آستارا

تیم فوتبال خیبر خرم آباد در هفته ی اول لیگ آزادگان از تیم شهرداری آستارا پذیرایی کرد که این دیدار با نتیجه یک بر صفر به سود خیبر به پایان رسید.نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را برای گلزنی در نیمه ی دوم امتحان کنند.

در نیمه ی دوم شاهد بازی بهتری از خیبری ها بودیم و  تک گل شاگردان محسن عاشوری توسط آرش افشین در آخرین دقایق پخش زنده بازی خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا و از روی نقطه به ثمر رسیده است.

 

پخش زنده فوتبال خیبر خرم آباد و شهرداری آستارا