خوشحالی ستاره یونایتد از ماندن تن‌هاخ: تمدید می‌کنم

ژوئن 23, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، نتایج ضعیف به دست آمده توسط منچستریونایتد در رقابت‌های فصل گذشته لیگ برتر که باعث شد این تیم در نهایت در جایگاه هشتم جدول رده‌بندی این مسابقات قرار بگیرد باعث شد که مدیران این باشگاه به صورت جدی به فکر قطع همکاری با تن‌هاخ در پایان فصل باشند.

جست‌وجوی آنها برای پیدا کردن جانشین مناسب برای مربی هلندی از مدتی قبل آغاز شده بود و حتی مذاکرات جدی با توماس توخل و گراهام پاتر و مائوریسیو پوچتینو هم انجام شد که هیچ‌کدام در نهایت به نتیجه نرسید و مدیران این باشگاه تصمیم گرفتند که حداقل یک فصل دیگر هم به سرمربی فعلی این تیم فرصت بدهند.

حالا روزنامه سان مدعی شده است که رشفورد از تصمیمی که مدیران شیاطین سرخ در زمینه ادامه همکاری با تن‌هاخ گرفته‌اند بسیار خوشحال و راضی است و همین موضوع باعث شده است که او به صورت جدی به فکر امضای قرارداد جدیدی با منچستریونایتد باشد و دیگر در فکر جدایی نخواهد بود.

رشفورد علاقه بسیاری به این مربی دارد و معتقد است که می‌تواند تحت هدایت او بار دیگر فوتبالش را احیا کند، فصل کابوس‌واری که پشت سر گذاشت را به دست فراموشی بسپارد و بار دیگر به دوران اوجش برگردد.