تی وی تو
شباب الاهلی
خور فکان

سه‌شنبه ۲۱ دی ۱۶:۳۰

پخش زنده لیگ امارات

فوتبال زنده شباب الاهلی خور فکان امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی شباب الاهلی خور فکان را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی شباب الاهلی خور فکان امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال خور فکان و شباب الاهلی به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی شباب الاهلی خور فکان را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی شباب الاهلی خور فکان را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال شباب الاهلی خور فکان را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی شباب الاهلی خور فکان

تیم های شباب الاهلی و خور فکان در هفته ی هجدهم لیگ برتر امارات در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی نخست این دیدار بسیار پر گل و پر هیجان بود. مارزو در دقیقه ی ۲۰ و جابر در دقیقه ی ۳۰ گلزنان الاهلی در نیمه ی نخست بودند و از آن سو ، جوما در دقیقه ی ۲۶ برای خور فکان گلزنی کرد تا نتیجه ی ۲-۱ برای نیمه ی نخست رقم بخورد.

در نیمه ی دوم نیز این بازی پر گل همچنان با سرعت زیادی ادامه داشت. بازیکنان دو تیم از هیچ فرصتی برای گلزنی فروگذار نمی کردند.  بازیکنان خور فکان که دقایق ابتدایی این نیمه را بسیار خوب آغاز کردند ، با ضربه ی جوما در دقیقه ی ۴۶ و پائولینو در دقیقه ی ۷۷ حساب کار را ۳-۲ کردند اما کامبک قدرتمند الاهلی این برتری را از آن ها گرفت. القاسانی در دقیقه ی ۸۲ و ادواردو در دقیقه ی ۸۹ گلزنان الاهلی در ۴۵ دقیقه ی دوم از پخش زنده بازی شباب الاهلی خور فکان بودند. در نهایت با اتمام زمان ، با نتیجه ی ۴-۳ به پایان رسید.

 

پخش زنده بازی خور فکان شباب الاهلی

 

شباب الاهلیخور فکان
۶۶%مالکیت۳۴%
۹شوت در چارچوب ۳
۵شوت خارج از چارچوب۲
۰مهار دروازه بان۵
۵۱۹تعداد پاس۲۷۵
۱۰کرنر۲
۱۱خطا۱۰
۱آفساید۱
۳کارت زرد۰

پخش زنده بازی خور فکان شباب الاهلی