تی وی تو

بــرای تمــــاشــای زنــــده بــازی اطلاع رسانی هوشمند را فعال نمایید.

آنتورپ
خنک

یکشنبه ۱۴ خرداد ۲۰:۰۰

پخش زنده لیگ بلژیک

بازی آنتورپ خنک امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی آنتورپ خنک را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی آنتورپ خنک امشب را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن بازی زنده خنک و آنتورپ به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی آنتورپ خنک را از تی وی تو دنبال کنید. بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی آنتورپ خنک را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال آنتورپ خنک را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی آنتورپ خنک

در چارچوب اولین  هفته ی رقابت های لیگ برتر بلژیک ، تیم های رویال آنتروپ و خنک با هم دیدار کردند. در نیمه ی نخست این دیدار پر گل ، بونگوندا در دقیقه ی ۲۰ موفق شد دروازه ی حریف را باز کند تا تیمش با برتری ۱-۰ به رختکن بازگردد. در ۴۵ دقیقه ی دوم ، سرعت بازی افزایش یافت و شاهد حملات سنگینی بر دروازه ها بودیم. مارشا در دقیقه ی ۵۷ و میوشی در دقیقه ی ۶۱  با ضربات خود برتری را از خنکی ها گرفتند. تا در دقیقه ی ۷۳ اوناچو موفق شد تا کار را به تساوی ۲-۲ بکشاند. در ادامه تلاش های رویال برای برتری دوباره ، به نتیجه نرسید اما این خنکی ها بودند که با یک ضد حمله ی زیبا در دقیقه ی ۸۸ و با ضربه ی بونگوندا برتری ۳-۲ را اذعان خود کردند.

 

پخش زنده فوتبال ‌خنک آنتورپ – تی وی تو

 

رویال آنتروپخنک 
۴۶%مالکیت۵۴%
۵شوت در چارچوب ۴
۳شوت خارج از چارچوب۵
۱مهار دروازه بان۳
۴۲۲تعداد پاس۵۰۱
۳۴۴پاس صحیح۴۳۲
۳۰سانتر۱۱
۸کرنر۲
۱۴خطا۱۴
۰آفساید۲
۳کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال ‌خنک آنتورپ – تی وی تو

پخش زنده فوتبال خنک و آنتورپ

تیم های رویال آنتروپ و خنک در ادامه ی بازی های هفته ی سی و چهارم لیگ برتر بلژیک با هم دیدار کردند.  تیم فوتبال رویال آنتورپ ، مثل دیدارهای اخیرش علیرضا بیرانوند را جزو نفرات ذخیره داشت،

 یاران بیرانوند که دو امتیاز بیشتر از خنک داشته و در تلاش برای کسب پیروزی و بیشتر کردن فاصله امتیازی خود بودند، تا دقیقه  ۹۰ با دبل اوناچو در دقیقه ی ۲۲ و ۶۴ ،  دو  بر یک عقب افتادند ولی در نهایت بازگشت فوق‌العاده‌ای به این دیدار داشتند.

 رویال آنتورپ در دقایق ۹۰ و ۲+۹۰ دو بار دروازه خنک را باز کرد تا شکست ۲ بر یک را با برتری ۳ بر ۲ خانگی عوض کند و با کسب این پیروزی ارزشمند انتقام باخت ۴ بر ۲ دور رفت ژوپیر لیگ را بگیرد.

 

پخش زنده فوتبال ‌خنک آنتورپ – تی وی تو

 

 پخش زنده فوتبال ‌خنک آنتورپ – تی وی تو