خروجی‌های لیورپول اعلام شد: ۴ ستاره می‌روند

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، باشگاه لیورپول رسما اعلام کرد به زودی با چهار بازیکن این تیم خداحافظی خواهد کرد. چهار بازیکنی که با پیراهن لیورپول و زیر نظر یورگن کلوپ هم قهرمانی در چمپیونزلیگ و هم قهرمانی در لیگ برتر بعد از سی سال انتظار در آنفیلد را تجربه کرده بودند.

چهار ستاره‌ای که امسال تابستان لیورپول را ترک می‌کنند عبارتند از: روبرتو فیرمینو،  الکس اوکسلید چمبرلین، نبی کیتا و جیمز میلنر.

پیش‌تر خداحافظی روبرتو فیرمینو از لیورپول قطعی شده بود. از بین این چهار نفر تا کنون مشخص شده که برایتون برای به خدمت گرفتن جیمز میلنر تمایل دارد اما مقصد بعدی سه بازیکن دیگر مشخص نیست.

بازی روز شنبه مقابل استون‌ویلا آخرین حضور این چهار نفر در آنفیلد خواهد بود. باشگاه لیورپول اسم این ستاره‌ها را امروز به این دلیل اعلام کرد که در بازی روز شنبه هواداران با تشویق آنها به دلیل سال‌ها درخشش با پیراهن این تیم از آنها قدردانی کنند.

در اطلاعیه باشگاه لیورپول چنین آمده است: “به این وسیله تایید می‌شود که روبرتو فیرمینو، نبی کیتا، جیمز میلنر و الکس اوکسلید چمبرلین در تابستان امسال به محض پایان قراردادشان از لیورپول جدا خواهند شد. روز شنبه در آنفیلد همه ما از آنها به شکلی ویژه قدردانی خواهیم کرد. قدردانی بیشتری در پایان فصل از این چهار ستاره انجام خواهد شد.”