خبر خوش رئال: بازگشت زودهنگام ستاره برزیلی!

سپتامبر 14, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی شروع فصل جدید به هیچ وجه برای رئال مادرید خوشایند نبود و آن‌ها با دو مشکل بسیار بزرگ از همان ابتدای فصل روبرو شدند.

تیبو کورتوا در فاصله دو روز تا اولین دیدار فصل ۲۴-۲۰۲۳ در تمرینات دچار مصدومیت جدی شد و رباط صلیبی پایش آسیب شدیدی دید تا مجبور شود آن را به تیغ جراحان بسپارد.

از سوی دیگر، میلیتائو هم در اولین دیدار فصل جدید و در یک صحنه تعادلش را از دست داد تا او هم دومین بازیکنی باشد که از ناحیه رباط صلیبی دچار آسیب‌دیدگی و مجبور به انجام عمل جراحی می‌شود.

غیبت این دو بازیکن کلیدی خبر بسیار بدی برای رئال و کارلو آنچلوتی بود که روی آنها حساب خاص و ویژه‌ای باز کرده بودند و هواداران رئال به شدت از شرایط این تیم در ادامه فصل نگران بودند.

حالا مارکا خبر داده که مدیران رئال با بررسی و ارزیابی شرایط به این نتیجه رسیدند که مصدومیت میلیتائو اصلا به اندازه مصدومیت کورتوا جدی نیست و او به احتمال زیاد روند درمان را با سرعت بسیار بیشتری طی خواهد کرد.

این ستاره برزیلی در تلاش است تا هرچه زودتر به میدان برگردد و برآیند جدید رئال مادرید این است که او به احتمال زیاد در چند ماه پایانی فصل قادر به بازگشت به میادین و همراهی تیمش در آن مقطع حساس خواهد بود.