خبر بد برای پپ: مصدومیت جدی ستاره سیتی

نوامبر 8, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، منچسترسیتی شب گذشته در اولین دیدار از دور برگشت مرحله گروهی رقابت‌های لیگ قهرمانان در ورزشگاه اتحاد میزبان یانگ بویز بود و با سه گل برابر این تیم به پیروزی رسید.

استونز از ابتدا در ترکیب این تیم قرار داشت، اما بین دو نیمه تعویض شد و جایش را به ناتان آکه داد تا هواداران سیتی را نگران وضعیتش کرده باشد و این نگرانی بی‌دلیل نبود. پپ گواردیولا پس از پایان این بازی تایید کرد که او به شکل جدی مصدوم شده است.

این مصدومیت در حالی رخ داده که این بازیکن در فصل جدید تنها چهار بازی در لیگ برتر انجام داده و بازی شب گذشته مقابل یانگ بویز اولین حضورش در لیگ قهرمانان ۲۴-۲۰۲۳ بود که با این مشکل جدی و تکرار مصدومیت او همراه شد.

گواردیولا پس از پایان این دیدار تایید کرد که این اتفاق ضربه بزرگی به تیمش خواهد بود که تازه به بازگشت یکی از ستاره‎‌هایش امیدوار شده بود و روی اهمیت این بازیکن در ترکیب سیتی تاکید بسیاری کرد.

سیتی چند بازی دشوار در پیش دارد که حالا باید بدون استونز در آنها قدم بگذارد. چلسی، لیورپول، لایپزیش و تاتنهام از جمله حریفان پیش روی آنها در چند هفته آینده هستند و غیبت این بازیکن برای آنها دردسرساز خواهد شد.