حمایت بلینگام از ستاره رئال: توپ طلا برای تو!

به گزارش تی وی تو و ب نقل از فوتبالی، عملکرد خوب وینیسیوس جونیور در ترکیب رئال مادرید و نقش مهمی که در این تیم در این فصل ایفا کرده توجه بسیاری را به خود جلب کرده و باعث شده است که بسیاری از فوتبال دوستان و کارشناسان و رسانه‌ها معتقد باشند که توپ طلای ۲۰۲۴ باید به این بازیکن اهدا شود.

این ستاره برزیلی یکی از مهره‌های کلیدی کارلو آنچلوتی در کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا و همچنین صعود به دیدار فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا بوده است و این فرصت را دارد که به همراه تیم ملی برزیل جام قهرمانی رقابت‌های کوپا آمه‌ریکا را هم در این تابستان به دست آورد.

عملکرد خوب رئال مادرید باعث شده است که این بازیکن به همراه بلینگام که دو ستاره اصلی این تیم در این فصل بوده‌اند از شانس زیادی برای کسب جایزه توپ طلا برخوردار باشند، اما روزنامه مارکا خبر داده است که بسیاری از بازیکنان رئال از جمله بلینگام باور دارند که این جایزه باید در این فصل به وینیسیوس برسد.

در صورتی که وینیسیوس بتواند در رقابت‌های کوپا با تیم ملی برزیل قهرمان شود از شانس زیادی برخوردار خواهد بود. از سوی دیگر قهرمانی احتمالی بلینگام با تیم ملی انگلیس در یورو ۲۰۲۴ هم می‌تواند توپ طلا را برای او به ارمغان بیاورد.