حرفهای جالب کاسمیرو درباره ال‌کلاسیکو و امباپه در برنابئو

مارس 19, 2022

کاسمیرو هافبک تنومند برزیلی رئال مادرید مدعی است که از کیلیان امباپه ستاره فرانسوی پاریسن ژرمن از دیدن سانتیاگو برنابئو به وجد آمده است.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، علاقه لوس بلانکوس به کیلیان امباپه برهیچ کس پنهان نیست و فلورنتینو پرز از مدت‌ها پیش، قصد جذب کردن این ستاره ۲۳ ساله را داشته و به احتمال فراوان در تابستان آینده می‌تواند به صورت رایگان این آرزوی ۲۰۰ میلیون یورویی‌اش را به دست بیاورد.

به نقل از آ اس، از دور برگشت مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، رئال مادرید موفق شد با هت تریک کریم بنزما مقابل پاریسن ژرمن کامبک بزند تا دو گل امباپه بی ثمر باشد. کاسمیرو که توانسته صد و پنجاهمین پیروزی‌اش با رئال برسد در گفت و گویی با آ اس گفت: “اتفاقات بسیار خاصی در برنابئو رخ می‌دهد که در استادیوم‌های دیگر اتفاق نمی‌افتد. برنابئو یک استادیوم ویژه و خاص است. مطمئنم امباپه تحت تاثیر قرار گرفته. حتی من که هرروز این استادیوم را می‌بینم، همیشه به وجد می‌آیم.”

الکلاسیکو؟ امیدوارم بنزما برسد، چون مهره مهمی برای ماست. اگر بنزما نرسد، فرد دیگری جایگزین او خواهد شد، اما بازی کردن در سطح کریم بسیار سخت است.اما در بازی برابر پی‌اس‌جی نیز همه مهره‌ها را نداشتیم، اما دیدید که تیم چه کار کرد.”