حال و هوای تمرینات پاری سن ژرمن بهاریست

آوریل 6, 2022

به نظر می رسد در حال حاضر جو و شرایط روحی و روانی خوبی در تمرینات پی اس جی در جریان است و بازیکنان این تیم روحیه خوبی دارند و می خواهند بازی های باقی مانده از این فصل را به بهترین شکل ممکن سپری کنند.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، همه می دانند که هدف پاری سن ژرمن در این فصل از رقابت ها، قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا بود و این باشگاه در تابستان گذشته با انجام خرید های کهکشانی و حفظ امباپه به دنبال این هدف بود اما در نهایت در رسیدن به آن ناکام ماند و نتوانست به هدف خود برسد چرا که مقابل رئال مادرید در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا کامبک خورد و حذف شد.

پی اس جی بازی قبلی خود را که در رقابت های لیگ فرانسه بود با نتیجه ۵ بر ۱ مقابل لوریان با پیروزی پشت سر گذاشت و اکنون خود را برای بازی شنبه مقابل کلرمون آماده می کند و باید دید که پی اس جی در این بازی چه عملکردی خواهد داشت. در بازی قبلی هر سه عضو مثلث MNM یعنی مسی، نیمار و امباپه گلزنی کردند و اکنون این ها به دنبال تکرار عملکرد خوب خود هستند.

حال و هوای تمرینات پاری سن ژرمن بهاریست – تی وی تو

نیمار از تمرین امروز پی اس جی تصاویری را منتشر کرده است که در آن ها می بینیم که نیمار به همراه امباپه و راموس خوشحالی های جالب و بامزه ای را انجام می دهد.