تی وی تو
یوونتوس
جنوا

جمعه ۱۶ اردیبهشت ۲۳:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

بازی زنده فوتبال یوونتوس جنوا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس جنوا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس جنوا امشب را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال جنوا و یوونتوس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی جنوا یوونتوس را از تی وی تو دنبال کنید

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس جنوا را در همین صفحه دنبال کنید. خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس جنوا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا

در دیداری از هفته شانزدهم لیگ فوتبال باشگاه‌ های ایتالیا، یوونتوس پرافتخارترین تیم این لیگ که نشانی از گذشته درخشانش‌ ندارد پذیرای جنوا بود و به برتری دو بر صفر رسید تا “آلگری” سرمربی یووه نفسی به راحتی بکشد.

یوونتوس که در تمام مدت مسابقه سوار بازی بود و موقعیت های زیادی خلق کرد، می توانست گل های خیلی بیشتری بزند اما مهاجمان این تیم با وجود زدن شوت های زیاد، چندان با دقت نبودند. پائولو دیبالا و البته آلوارو موراتا، موقعیت های زیادی را از دست دادند که فرصت سوزی های موراتا، گلایه مکس الگری را از این مهاجم اسپانیایی در پی داشت.

یوونتوسی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی توپ و میدان را در اختیار داشتند تا اینکه در دقیقه ۹ پخش زنده بازی یوونتوس جنوا به گل رسیدند. روی یک ضربه آزاد از سمت راست دروازه جنوا بود و کوارادو با یک ضربه تماشایی، توپ را به مستقیما وارد دروازه سالواتوره سیریگو کرد.

بعد از این گل باز هم این بازیکنان یوونتوس بودند که بر بازی تسلط داشتند؛ هرچند دفاع خوب بازیکنان جنوا، مانع از ایجاد موقعیت روی دروازه این تیم می شد. برتری یووه ادامه داشت تا اینکه در دقیقه ۳۶، روی ارسال تماشایی برناردسکی، ماتیس دلیخت می توانست اختلاف را به دو گل افزایش بدهد اما واکنش تماشایی سیریگو، مانع از باز شدن دروازه میهمان شد.

در دقایق پایانی نیمه اول باز هم این بازیکنان یوونتوس بودند که حملات خطرناک تری روی دروازه حریف داشتند و در دقیقه ۴۴، پخش زنده بازی یوونتوس جنوا روی ارسال دیبالا، آلوارو موراتا صاحب موقعیت شد اما باز هم سیریگو با یک واکنش به موقع، توپ را به بیرون فرستاد تا نیمه اول با همان یک گل به پایان برسد.

نیمه دوم را جنوا بهتر آغاز کرد و در دقایق ابتدایی بازیکنان این تیم بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در دقیقه ۵۱، روی پاس موراتا، دیبالا می توانست برتری یووه را دوبرابر کند اما شوت خطرناک او از بالای دروازه جنوا به بیرون رفت.

در ادامه بازی متعادل دنبال شد و موقعیت چندانی روی دروازه‌ها ایجاد نمی‌شد تا اینکه در دقیقه ۶۷، روی پاس برناردسکی، این کوادرادو بود که با یک ضربه والی تماشایی دروازه جنوا به شدت تهدید کرد ولی باز هم سیریگو مانع باز شدن دروازه شد.

هرچه به دقایق پایانی  نزدیک می شدیم، حملات یوونتوس خطرناک تر می شد تا اینکه سرانجام در دقیقه ۸۲، دیبالا سرانجام گل دوم میزبان را به ثمر رساند. روی حرکت برناردسکی از سمت چپ و پاس او به دیبالا درون محوطه جریمه بود که ستاره آرژانتینی صاحب موقعیت شد و با ی پخش زنده بازی یوونتوس جنواک ضربه دقیق، کار را تمام کرد.

در دقایق باقی مانده اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت یوونتوس با همان دو گل به پیروزی رسید تا با ۲۷ امتیاز در رتبه پنجم جدول جای بگیرد. البته این تیم برای رسیدن به رتبه چهارم، باید فاصله ۷ امتیاز با آتالانتا را جبران کند.

 

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا

 

یوونتوس جنوا 
۷۰%مالکیت۳۰%
۱۲شوت در چارچوب ۰
۹شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۱۰
۷۴۸تعداد پاس۳۱۱
۶۸۰پاس صحیح۲۲۷
۱۵سانتر۷
۵کرنر۱
۱۵خطا۷
۳آفساید۰
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس و جنوا

در هفته سی ام از سری آ ایتالیا تیم یوونتوس موفق شد مهمان خود تیم جنوا را با نتیجه سه بر یک شکست دهد . کلوسوفسکی هافبک سوئدی یووه در دقیقه ۴ روی پاس کوادرادو گل اول بانوی پیر را به ثمر رساند . آلوارو موراتا در ادامه و دقیقه ۲۲ زننده گل دوم تیمش بود . نیمه اول این دیدار با برتری دو گله شاگردان پیرلو به پایان رسید .

در نیمه دوم این جنوا بود که طوفانی شروع کرد و در دقیقه ۴۹ جانلوکا اسکاما یکی از گل خورده را جبران کرد . تلاشهای جنوا برای رسیدن به گل تساوی بعد از گل اول بیشتر شد اما بر خلاف جریان مسابقه این یوونتوس بود که توسط مک کنی در دقیقه ۷۰ گل سوم را وارد دروازه جنوا کرد . این گل مثل آب سردی بر پیکره جنوا بود و روال مسابقه را کاملا تغییر داد .

در دقایق پایانی پخش زنده بازی یوونتوس جنوا نیز اتفاق خاصی رخ نداد و این یوونتوس بود که با نتیجه سه بر یک به پیروزی رسید و به سه امتیاز این مسابقه دست پیدا کرد . 

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا

 

یوونتوسجنوا
۵۷مالکیت۴۳
۱۲شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۵
۲مهار دروازه بان۹
۶۷۱تعداد پاس۴۸۴
۶۲۰پاس صحیح۴۲۹
۱۹سانتر۱۸
۸کرنر۶
۱۵خطا۱۱
۰آفساید۰
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا

 

پخش زنده بازی یوونتوس و جنوا

یوونتوس در دیداری از مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا ۳ بر ۲ جنوا را شکست داد و به مرحله بعد رسید.در این بازی یووه ابتدا در دقیقه ۲ توسط کولوشوسکی به گل رسید و موراتا در دقیقه ۲۸ دومین گل را به ثمر رساند، اما این دو گل جنوا را از تلاش برای بازگشت به بازی مأیوس نکرد و این تیم با گل دقیقه ۲۸ چیبورا به بازی برگشت و با گل دقیقه ۷۴ ملگونی کار را به تساوی کشاند تا مسابقه به وقت‌های اضافی برود و پیرلو سرمربی یوونتوس مجبور شود رونالدوی نیمکت‌نشین را به بازی بفرستد.

در ادامه پخش زنده بازی یوونتوس جنوا با ورود رونالدو به زمین بازی، بر حملات یووه افزود شد و این تیم در دقیقه ۱۰۴ توسط رفیه گل سومش را به ثمر رساند.تورینی ها بدین ترتیب همچون سایر مدعیان به یک چهارم نهایی رسیدند و حالا منتظر مرحله بعدی مسابقات خواهند بود.

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو

 

یوونتوس جنوا 
۵۹%مالکیت۴۱%
۱۳شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۵
۰مهار دروازه بان۱۰
۷۸۸تعداد پاس۵۳۲
۷۰۹پاس صحیح۴۳۵
۲۳سانتر۱۹
۱۰کرنر۶
۱۲خطا۱۷
۲آفساید۰
۲کارت زرد۵

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو

 

پخش آنلاین بازی یوونتوس و جنوا

جنوا و یوونتوس از هفته یازدهم سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳-۱ یوونتوس خاتمه یافت. نیمه ی نخست این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم اما هر دو تیم عملکردی عالی داشتند. در دقیقه ی ۵۷ پس از دریافت توپ از مک کنی، پائولو دیبالا با یک حرکت عرضی زیبا، مدافعان را به هم ریخت و با شوت پای چپ از درون محوطه، دروازه را باز کرد. درست ۳ دقیقه ی بعد ، سانتر زیبای لوکا پلگرینی از سمت چپ، روی تیرک دوم به استورارو رسید و او از زاویه بسته دروازه شزنی را باز کرد تا حساب کار ۱-۱ شود. در دقیقه ی ۷۸ پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا بود که کوادرادو پس از عبور از راولا، با برخورد با این بازیکن نقش بر زمین شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد.

کریستیانو رونالدو ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد.البته این پایان کار رونالدو نبود. این بازیکن در دقیقه ی ۸۹ بازی زنده یوونتوس و جنوا دوباره گلزنی کرد. پلگرینی پاس بدی را برای ماتیا پرین ارسال کرد و دروازه بان جنوا در برخورد با موراتا برای دفع توپ، پنالتی داد. کریستیانو رونالدو پنالتی را به گل تبدیل کرد. در نهایت با اتمام زمان ، این دیدار با برتری ۳-۱ یوونتوس به پایان رسید.

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو

 

جنوا یوونتوس 
۲۹%مالکیت۷۱%
۲شوت در چارچوب ۱۰
۰شوت خارج از چارچوب۶
۷مهار دروازه بان۱
۲۷۶تعداد پاس۶۲۶
۱۸۸پاس صحیح۵۴۹
۴سانتر۳۳
۰کرنر۱۰
۱۴خطا۱۴
۱آفساید۳
۳کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو

 

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا از اینترنت

در هفته بیست و نهم رقابت های سری آ، جنوا مهمان یوونتوس بود که این دیدار با پیروزی بیانکونری خاتمه یافت.در دقایق ابتدایی بازی، ماتیا پرین دروازه بان جنوا مقابل شوت های فدریکو برناردسکی و کریستیانو رونالدو ایستادگی کرد تا دروازه تیمش بسته بماند. در دقیقه ۳۴، سانتر کوادرادو با ضربه سر رابیو همراه شد اما پرین به راحتی توپ را در اختیار گرفت. در دقیقه ۴۲ پخش بازی زنده یوونتوس و جنوا رونالدو فرصتی مناسب برای گلزنی داشت اما ضربه خوب او را پرین به زیبایی و با یک دست به کرنر فرستاد. نیمه اول با نمایش خوب ماتیا پرین در درون دروازه جنوا، با تساوی ۰-۰ خاتمه یافت.

در ۴۵ دقیقه ی دوم پخش زنده بازی یوونتوس جنوا اما هر دو تیم طوفانی ظاهر شدند. در دقیقه ی ۵۰  روی یک حرکت تیمی خوب، یوونتوس به گل رسید. خوان کوادرادو از سمت راست زمین توپ را به دیبالا رساند. دیبالا پس از ورود به محوطه جریمه، چند بازیکن جنوا را دریبل کرد و شوتی زمینی به سمت دروازه زد که این بار ماتیا پرین در مهار آن عاجز بود و توپ وارد دروازه شد.سپس در دقیقه ی ۵۵ پاس میرالم پیانیچ در میانه زمین به کریستیانو رونالدو رسید. رونالدو پس از چندین متر پیشروی با توپ، از پشت محوطه شوتی محکم به سمت دروازه زد که ضربه او به زیبایی وارد دروازه پرین شد.

در دقیقه ی ۷۲ پخش بازی زنده یوونتوس جنوا گل سوم یوونتوس هم به ثبت رسید.داگلاس کاستا که به پشت محوطه جریمه جنوا رسید، شوتی کات دار روانه دروازه کرد که ماتیا پرین فقط نظاره گر ورود توپ به دروازه بود. در پایان بازی جنوا توانست یکی از این گل ها را جبران کند. در دقیقه ی ۷۵ روی اشتباه بونوچی در دفع سانتر حریف، توپ به آندره آ پینامونتی رسید و ضربه او از زاویه بسته وارد دروازه وویچک شزنی شد تا کلین شیت یوونتوس خراب شود و این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ به پایان برسد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو

 

جنوا یوونتوس
۳۶%مالکیت۶۴%
۲شوت در چارچوب ۹
۰شوت خارج از چارچوب۲
۶مهار دروازه بان۱
۴۰۰تعداد پاس۶۸۹
۳۲۶پاس صحیح۶۱۵
۶سانتر۲۴
۲کرنر۹
۲۱خطا۱۰
۵آفساید۰
۵کارت زرد۱

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا امشب

در ادامه رقابت های هفته دهم سری آ ایتالیا ، شش دیدار به صورت همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین مسابقه یوونتوس با برد ۲-۱ مقابل جنوا در آخرین لحظات به صدر جدول بازگشت. شاگردان ساری با گلزنی لئوناردو بونوچی در دقیقه ۳۶ بازی زنده یوونتوس و جنوا پیش افتاد،روی کرنر ارسالی پائولو دیبالا و با خروج بد رادو، لئوناردو بونوچی با ضربه سر دروازه جنوا را گشود. اما تنها پنج دقیقه بعد دروازه‌اش توسط کریستین کوامه باز شد.توپ پشت محوطه جریمه به کوامه رسید و وی اقدام به شوت زنی کرد. توپ پس از برخورد با پای بونوچی به سمت دیگر دروازه منحرف شد و کاری از دست بوفون برنیامد و توپ وارد دروازه شد.

در حالی که هواداران یووه خود را برای تساوی آماده کرده بودند، در دقیقه ی ۹۶ پخش زنده بازی یوونتوس و جنوا ، داور یک ضربه پنالتی به سود میزبان اعلام کرد که کریستیانو رونالدو آن را به گل پیروزی‌بخش بیانکونری تبدیل کرد.در ابتدای نیمه دوم، فرانچسکو کاساتا از جنوا با گرفتن کارت زرد دوم اخراج شد و در اواخر بازی، آدرین رابیوی تازه وارد از یوونتوس با گرفتن دومین کارت زرد، با کارت قرمز داور مواجه شد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو

 

یوونتوسجنوا
۵۳%مالکیت۴۷%
۱۱شوت در چارچوب ۳
۸شوت خارج از چارچوب۴
۲مهار دروازه بان۹
۵۳۸تعداد پاس۴۷۴
۴۸۴پاس صحیح۴۰۹
۲۵سانتر۱۱
۱۰کرنر۲
۲۴خطا۱۱
۲آفساید۰
۵کارت زرد۳
۱کارت قرمز۲

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو

پخش بازی فوتبال یوونتوس جنوا آنلاین

در هفته بیست و هشتم سری آ، از ساعت ۱۵ تیم های جنوا و یوونتوس به مصاف هم رفتند.در دقیقه ۱۶ بازی، جنوا نخستین خطر جدی را ایجاد کرد. با تعلل خط دفاعی یووه، کوامه در نزدیکی دروازه اقدام به شوتزنی کرد اما پرین برابر شوت او مهار خوبی انجام داد. دقایقی بعد، دیبالا اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او پس از بلوکه شدن در اختیار رادو قرار گرفت. در دقیقه ۳۲ داور به سود جنوا اعلام پنالتی کرد اما از اتاق وی آی آر به داور گفتند که پیش از برخورد توپ به دست کانسلو، توپ به دست کوامه خورده است.

در دقیقه ۴۴ بازی یوونتوس و جنوا زنده جنوا فرصت دیگری برای گلزنی داشت که شوت رولون به بیرون رفت. نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دقیقه ۵۶ با پاس کانسلو، دیبالا موفق به گلزنی شد اما پس از بررسی داور و وی ای ار، مشخص شد که گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده است. در دقیقه ۷۲، جنوا به گل رسید. پاس پاندف به استفانو استورارو، هافبک سابق یوونتوس رسید و وی از پشت محوطه شوت زد. پرین روی شوت استورارو عکس العمل ضعیفی داشت و جنوا به گل رسید. الگری در ادامه مویزه کین و اسپیناتزولا را وارد میدان کرد اما بهبودی در وضعیت حملات یوونتوس حاصل نشد.

در دقیقه ۸۱ بازی یوونتوس و جنوا پخش زنده روی پاس اشتباه دیبالا در محوطه جریمه جنوا، کوامه در ضد حمله ای سریع، توپ را به محوطه جریمه یوونتوس رساند و سپس به پاندف پاس داد. پاندف نیز از ضعف دفاعی روگانی استفاده کرد و دور از دستان پرین، توپ را به گوشه دروازه بیانکونری فرستاد. دقایقی بعد بازهم کوامه این فرصت را داشت تا روی ضدحمله به راحتی گل سوم را بزند اما توپ از پای او فاصله گرفت. در نهایت، یوونتوس در یک بازی ضعیف، بار دیگر در لوئیجی فرایرس مغلوب شد تا نخستین شکست فصل آن ها در سری آ رقم بخورد.

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو

 

جنوا یوونتوس
۴۰%مالکیت۶۰%
۵شوت در چارچوب ۰
۷شوت خارج از چارچوب۴
۰مهار دروازه بان۳
۳۴۷تعداد پاس۵۱۶
۲۶۶پاس صحیح۴۲۶
۴سانتر۳
۶کرنر۶
۱۱ضربه ایستگاهی۱۰
۱۲خطا۱۱
۳آفساید۱
۲کارت زرد۳

 

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا – تی وی تو