تی وی تو

پخش زنده بازیها در اپلیکیشن تی وی تو

همین حالا نصب کنید

پخش زنده فوتبال یوونتوس جنوا ‌

جنوا
یوونتوس

یکشنبه ۲۲ فروردین ۱۷:۳۰

پخش زنده سری آ ایتالیا

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی یوونتوس جنوا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی یوونتوس جنوا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده سری آ ایتالیا

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال جنوا – یوونتوس به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی جنوا یوونتوس را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی یوونتوس جنوا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی یوونتوس جنوا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال یوونتوس جنوا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا – ۲۴ دی ۹۹

یوونتوس در دیداری از مرحله یک‌هشتم نهایی جام حذفی ایتالیا ۳ بر ۲ جنوا را شکست داد و به مرحله بعد رسید.در این بازی یووه ابتدا در دقیقه ۲ توسط کولوشوسکی به گل رسید و موراتا در دقیقه ۲۸ دومین گل را به ثمر رساند، اما این دو گل جنوا را از تلاش برای بازگشت به بازی مأیوس نکرد و این تیم با گل دقیقه ۲۸ چیبورا به بازی برگشت و با گل دقیقه ۷۴ ملگونی کار را به تساوی کشاند تا مسابقه به وقت‌های اضافی برود و پیرلو سرمربی یوونتوس مجبور شود رونالدوی نیمکت‌نشین را به بازی بفرستد.

 با ورود رونالدو به زمین بازی، بر حملات یووه افزود شد و این تیم در دقیقه ۱۰۴ توسط رفیه گل سومش را به ثمر رساند.تورینی ها بدین ترتیب همچون سایر مدعیان به یک چهارم نهایی رسیدند و حالا منتظر مرحله بعدی مسابقات خواهند بود.

 

یوونتوس  جنوا 
۵۹% مالکیت ۴۱%
۱۳ شوت در چارچوب  ۳
۶ شوت خارج از چارچوب ۵
۰ مهار دروازه بان ۱۰
۷۸۸ تعداد پاس ۵۳۲
۷۰۹ پاس صحیح ۴۳۵
۲۳ سانتر ۱۹
۱۰ کرنر ۶
۱۲ خطا ۱۷
۲ آفساید ۰
۲ کارت زرد ۵

 

 

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا – ۲۳ آذر ۹۹

جنوا و یوونتوس از هفته یازدهم سری آ به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۳-۱ یوونتوس خاتمه یافت. نیمه ی نخست این دیدار با نتیجه ی ۰-۰ به پایان رسید. در نیمه ی دوم اما هر دو تیم عملکردی عالی داشتند. در دقیقه ی ۵۷ پس از دریافت توپ از مک کنی، پائولو دیبالا با یک حرکت عرضی زیبا، مدافعان را به هم ریخت و با شوت پای چپ از درون محوطه، دروازه را باز کرد. درست ۳ دقیقه ی بعد ، سانتر زیبای لوکا پلگرینی از سمت چپ، روی تیرک دوم به استورارو رسید و او از زاویه بسته دروازه شزنی را باز کرد تا حساب کار ۱-۱ شود. در دقیقه ی ۷۸ بود که کوادرادو پس از عبور از راولا، با برخورد با این بازیکن نقش بر زمین شد و داور نقطه پنالتی را نشان داد.

کریستیانو رونالدو ضربه پنالتی را به گل تبدیل کرد.البته این پایان کار رونالدو نبود. این بازیکن در دقیقه ی ۸۹ دوباره گلزنی کرد. پلگرینی پاس بدی را برای ماتیا پرین ارسال کرد و دروازه بان جنوا در برخورد با موراتا برای دفع توپ، پنالتی داد. کریستیانو رونالدو پنالتی را به گل تبدیل کرد. در نهایت با اتمام زمان ، این دیدار با برتری ۳-۱ یوونتوس به پایان رسید.

 

 

جنوا  یوونتوس 
۲۹% مالکیت ۷۱%
۲ شوت در چارچوب  ۱۰
۰ شوت خارج از چارچوب ۶
۷ مهار دروازه بان ۱
۲۷۶ تعداد پاس ۶۲۶
۱۸۸ پاس صحیح ۵۴۹
۴ سانتر ۳۳
۰ کرنر ۱۰
۱۴ خطا ۱۴
۱ آفساید ۳
۳ کارت زرد ۳

 

 

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا – ۱۱ تیر ۹۹

در هفته بیست و نهم رقابت های سری آ، جنوا مهمان یوونتوس بود که این دیدار با پیروزی بیانکونری خاتمه یافت.در دقایق ابتدایی بازی، ماتیا پرین دروازه بان جنوا مقابل شوت های فدریکو برناردسکی و کریستیانو رونالدو ایستادگی کرد تا دروازه تیمش بسته بماند. در دقیقه ۳۴، سانتر کوادرادو با ضربه سر رابیو همراه شد اما پرین به راحتی توپ را در اختیار گرفت. در دقیقه ۴۲ رونالدو فرصتی مناسب برای گلزنی داشت اما ضربه خوب او را پرین به زیبایی و با یک دست به کرنر فرستاد. نیمه اول با نمایش خوب ماتیا پرین در درون دروازه جنوا، با تساوی ۰-۰ خاتمه یافت. در ۴۵ دقیقه ی دوم اما هر دو تیم طوفانی ظاهر شدند. در دقیقه ی ۵۰  روی یک حرکت تیمی خوب، یوونتوس به گل رسید. خوان کوادرادو از سمت راست زمین توپ را به دیبالا رساند. دیبالا پس از ورود به محوطه جریمه، چند بازیکن جنوا را دریبل کرد و شوتی زمینی به سمت دروازه زد که این بار ماتیا پرین در مهار آن عاجز بود و توپ وارد دروازه شد.سپس در دقیقه ی ۵۵ پاس میرالم پیانیچ در میانه زمین به کریستیانو رونالدو رسید. رونالدو پس از چندین متر پیشروی با توپ، از پشت محوطه شوتی محکم به سمت دروازه زد که ضربه او به زیبایی وارد دروازه پرین شد. در دقیقه ی ۷۲ گل سوم یوونتوس هم به ثبت رسید.داگلاس کاستا که به پشت محوطه جریمه جنوا رسید، شوتی کات دار روانه دروازه کرد که ماتیا پرین فقط نظاره گر ورود توپ به دروازه بود. در پایان بازی جنوا توانست یکی از این گل ها را جبران کند. در دقیقه ی ۷۵ روی اشتباه بونوچی در دفع سانتر حریف، توپ به آندره آ پینامونتی رسید و ضربه او از زاویه بسته وارد دروازه وویچک شزنی شد تا کلین شیت یوونتوس خراب شود و این دیدار با نتیجه ی ۳-۱ به پایان برسد.

 

جنوا یوونتوس
۳۶% مالکیت ۶۴%
۲ شوت در چارچوب  ۹
۰ شوت خارج از چارچوب ۲
۶ مهار دروازه بان ۱
۴۰۰ تعداد پاس ۶۸۹
۳۲۶ پاس صحیح ۶۱۵
۶ سانتر ۲۴
۲ کرنر ۹
۲۱ خطا ۱۰
۵ آفساید ۰
۵ کارت زرد ۱

 

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا – ۸ آبان ۹۸

در ادامه رقابت های هفته دهم سری آ ایتالیا ، شش دیدار به صورت همزمان برگزار شد که در مهم‌ترین مسابقه یوونتوس با برد ۲-۱ مقابل جنوا در آخرین لحظات به صدر جدول بازگشت. شاگردان ساری با گلزنی لئوناردو بونوچی در دقیقه ۳۶ پیش افتاد،روی کرنر ارسالی پائولو دیبالا و با خروج بد رادو، لئوناردو بونوچی با ضربه سر دروازه جنوا را گشود. اما تنها پنج دقیقه بعد دروازه‌اش توسط کریستین کوامه باز شد.توپ پشت محوطه جریمه به کوامه رسید و وی اقدام به شوت زنی کرد. توپ پس از برخورد با پای بونوچی به سمت دیگر دروازه منحرف شد و کاری از دست بوفون برنیامد و توپ وارد دروازه شد. در حالی که هواداران یووه خود را برای تساوی آماده کرده بودند، در دقیقه ی ۹۶ ، داور یک ضربه پنالتی به سود میزبان اعلام کرد که کریستیانو رونالدو آن را به گل پیروزی‌بخش بیانکونری تبدیل کرد.در ابتدای نیمه دوم، فرانچسکو کاساتا از جنوا با گرفتن کارت زرد دوم اخراج شد و در اواخر بازی، آدرین رابیوی تازه وارد از یوونتوس با گرفتن دومین کارت زرد، با کارت قرمز داور مواجه شد.

 

یوونتوس جنوا
۵۳% مالکیت ۴۷%
۱۱ شوت در چارچوب  ۳
۸ شوت خارج از چارچوب ۴
۲ مهار دروازه بان ۹
۵۳۸ تعداد پاس ۴۷۴
۴۸۴ پاس صحیح ۴۰۹
۲۵ سانتر ۱۱
۱۰ کرنر ۲
۲۴ خطا ۱۱
۲ آفساید ۰
۵ کارت زرد ۳
۱ کارت قرمز ۲

 

پخش زنده بازی یوونتوس جنوا – ۲۶ اسفند ۹۷

در هفته بیست و هشتم سری آ، از ساعت ۱۵ تیم های جنوا و یوونتوس به مصاف هم رفتند.در دقیقه ۱۶ بازی، جنوا نخستین خطر جدی را ایجاد کرد. با تعلل خط دفاعی یووه، کوامه در نزدیکی دروازه اقدام به شوتزنی کرد اما پرین برابر شوت او مهار خوبی انجام داد. دقایقی بعد، دیبالا اقدام به شوتزنی کرد که ضربه او پس از بلوکه شدن در اختیار رادو قرار گرفت. در دقیقه ۳۲ داور به سود جنوا اعلام پنالتی کرد اما از اتاق وی آی آر به داور گفتند که پیش از برخورد توپ به دست کانسلو، توپ به دست کوامه خورده است. در دقیقه ۴۴ جنوا فرصت دیگری برای گلزنی داشت که شوت رولون به بیرون رفت. نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. در دقیقه ۵۶ با پاس کانسلو، دیبالا موفق به گلزنی شد اما پس از بررسی داور و وی ای ار، مشخص شد که گل در شرایط آفساید به ثمر رسیده است. در دقیقه ۷۲، جنوا به گل رسید. پاس پاندف به استفانو استورارو، هافبک سابق یوونتوس رسید و وی از پشت محوطه شوت زد. پرین روی شوت استورارو عکس العمل ضعیفی داشت و جنوا به گل رسید. الگری در ادامه مویزه کین و اسپیناتزولا را وارد میدان کرد اما بهبودی در وضعیت حملات یوونتوس حاصل نشد. در دقیقه ۸۱ روی پاس اشتباه دیبالا در محوطه جریمه جنوا، کوامه در ضد حمله ای سریع، توپ را به محوطه جریمه یوونتوس رساند و سپس به پاندف پاس داد. پاندف نیز از ضعف دفاعی روگانی استفاده کرد و دور از دستان پرین، توپ را به گوشه دروازه بیانکونری فرستاد. دقایقی بعد بازهم کوامه این فرصت را داشت تا روی ضدحمله به راحتی گل سوم را بزند اما توپ از پای او فاصله گرفت. در نهایت، یوونتوس در یک بازی ضعیف، بار دیگر در لوئیجی فرایرس مغلوب شد تا نخستین شکست فصل آن ها در سری آ رقم بخورد.

 

جنوا یوونتوس
۴۰% مالکیت ۶۰%
۵ شوت در چارچوب  ۰
۷ شوت خارج از چارچوب ۴
۰ مهار دروازه بان ۳
۳۴۷ تعداد پاس ۵۱۶
۲۶۶ پاس صحیح ۴۲۶
۴ سانتر ۳
۶ کرنر ۶
۱۱ ضربه ایستگاهی ۱۰
۱۲ خطا ۱۱
۳ آفساید ۱
۲ کارت زرد ۳

 

بازیهای شنبه ۲۸ فروردین

پخش زنده فوتبال زنان بارسلونا دپورتیوو لاکرونیا

شنبه ۱۴:۳۰

فوتبال زنان

زنان دپورتیوو لاکرونیا
زنان بارسلونا

پخش زنده فوتبال زنان اینترمیلان باری

شنبه ۱۵:۰۰

فوتبال زنان

زنان باری
زنان اینترمیلان

پخش زنده فوتبال نیوکاسل وستهام ‌

شنبه ۱۶:۰۰

لیگ برتر انگلیس

نیوکاسل
وستهام

پخش زنده فوتبال ماریتیمو بلننزس ‌

شنبه ۱۶:۱۵

لیگ پرتغال

بلننسس
ماریتیمو

پخش زنده فوتبال زنان منچسترسیتی استون ویلا

شنبه ۱۶:۳۰

فوتبال زنان

زنان استون ویلا
زنان منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال اودینزه کروتونه ‌

شنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

کروتونه
اودینزه

پخش زنده فوتبال ورونا سمپدوریا ‌

شنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

سمپدوریا
ورونا

پخش زنده فوتبال اشتوتگارت یونیون برلین ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

یونیون برلین
اشتوتگارت

پخش زنده فوتبال فرانکفورت مونشن گلادباخ ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

مونشن گلادباخ
فرانکفورت

پخش زنده فوتبال بایرن مونیخ وولفسبورگ ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

وولفسبورگ
بایرن مونیخ

پخش زنده فوتبال شالکه فرایبورگ ‌

شنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

فرایبورگ
شالکه

پخش زنده فوتبال پرسپولیس الریان

شنبه ۱۹:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

الریان قطر
پرسپولیس

پخش زنده فوتبال لوریان المپیک مارسی ‌

شنبه ۱۹:۳۰

لیگ 1 فرانسه

مارسی
لوریان

پخش زنده فوتبال زنیت کراسنودار ‌

شنبه ۲۰:۳۰

لیگ برتر روسیه

کراسنودار
زنیت سن پترزبورگ

پخش زنده فوتبال منچسترسیتی چلسی ‌

شنبه ۲۱:۰۰

جام حذفی انگلیس

چلسی
منچسترسیتی

پخش زنده فوتبال کلن بایر لورکوزن ‌

شنبه ۲۱:۰۰

بوندسلیگا آلمان

بایر لورکوزن
کلن

پخش زنده فوتبال بنفیکا ژیل ویسنته ‌

شنبه ۲۱:۳۰

لیگ پرتغال

ژیل ویسنته
بنفیکا

پخش زنده فوتبال لسترسیتی ساوتهمپتون

شنبه ۲۲:۰۰

جام حذفی انگلیس

ساوتهمپتون
لسترسیتی

پخش زنده فوتبال تراکتور الشارجه ‌

شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

الشارجه
تراکتور

پخش زنده فوتبال السد قطر النصر عربستان ‌

شنبه ۲۲:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

النصر عربستان
السد قطر

پخش زنده فوتبال پارما کالیاری ‌

شنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

کالیاری
پارما

بازیهای یکشنبه ۲۹ فروردین

پخش زنده فوتبال براگا ریو آوه ‌

یکشنبه ۰۰:۰۰

لیگ پرتغال

ریو آوه
براگا

پخش زنده فوتبال بارسلونا اتلتیک بیلبائو

یکشنبه ۰۰:۰۰

کوپا دل ری (جام حذفی اسپانیا)

اتلتیک بیلبائو
بارسلونا

پخش زنده فوتبال میلان جنوا ‌

یکشنبه ۱۵:۰۰

سری آ ایتالیا

جنوا
آث میلان

پخش زنده فوتبال پاریسن ژرمن سنت اتین ‌

یکشنبه ۱۵:۳۰

لیگ 1 فرانسه

سنت اتین
پاریسن ژرمن

پخش زنده فوتبال آرسنال فولام ‌

یکشنبه ۱۷:۰۰

لیگ برتر انگلیس

آرسنال
فولام

پخش زنده فوتبال لاتزیو بنونتو ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

بنونتو
لاتزیو

پخش زنده فوتبال یوونتوس آتالانتا ‌

یکشنبه ۱۷:۳۰

سری آ ایتالیا

آتالانتا
یوونتوس

پخش زنده فوتبال دورتموند وردربرمن ‌

یکشنبه ۱۸:۰۰

بوندسلیگا آلمان

وردربرمن
دورتموند

پخش زنده فوتبال اتلتیکو مادرید ایبار ‌

یکشنبه ۱۸:۴۵

لالیگا اسپانیا

ایبار
اتلتیکو مادرید

پخش زنده فوتبال منچستر یونایتد برنلی ‌

یکشنبه ۱۹:۳۰

لیگ برتر انگلیس

برنلی
منچستر یونایتد

پخش زنده فوتبال رم تورینو ‌

یکشنبه ۲۰:۳۰

سری آ ایتالیا

تورینو
آاس رم

پخش زنده فوتبال آنتورپ ‌خنک

یکشنبه ۲۰:۳۰

لیگ بلژیک

خنک
آنتورپ

پخش زنده فوتبال پورتو ناسیونال ‌

یکشنبه ۲۱:۰۰

لیگ پرتغال

ناسیونال
پورتو

پخش زنده فوتبال الاهلی‌ عربستان الدحیل قطر ‌

یکشنبه ۲۲:۱۵

لیگ قهرمانان آسیا

الدحیل قطر
الاهلی‌عربستان

پخش زنده فوتبال اینتر ناپولی ‌

یکشنبه ۲۳:۱۵

سری آ ایتالیا

ناپولی
اینترمیلان

پخش زنده فوتبال الهلال عربستان الاهلی امارات ‌

یکشنبه ۲۳:۳۰

لیگ قهرمانان آسیا

الاهلی امارات
الهلال عربستان

پخش زنده فوتبال رئال مادرید ختافه ‌

یکشنبه ۲۳:۳۰

لالیگا اسپانیا

ختافه
رئال مادرید

پخش زنده فوتبال لیون نانت ‌

یکشنبه ۲۳:۳۰

لیگ 1 فرانسه

نانت
لیون

بازیهای دوشنبه ۳۰ فروردین

بازیهای سه‌شنبه ۳۱ فروردین

بازیهای چهارشنبه ۱ اردیبهشت