تی وی تو
جمهوری چک
بلاروس

دوشنبه ۱۹ مهر ۲۲:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی جمهوری چک بلاروس را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس امشب

اگر برای دیدن پخش زنده فوتبال جمهوری چک بلاروس به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا پخش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی جمهوری چک بلاروس را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس را تماشا کنیم

برای تماشای پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس، شما می توانید پخش آنلاین بازی جمهوری چک بلاروس را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال جمهوری چک بلاروس را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس – ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

در ادامه ی  بازی های هفته ی چهارم رقابت های مقدماتی جام جهانی در قاره ی اروپا ، تیم ملی جمهوری چک و بلاروس به مصاف هم رفتند. باراک در دقیقه ی ۳۴ اولین و تنها گل این دیدار را به ثبت رساند تا تیمش با برتری ۱-۰ راهی رختکن شود. در نیمه ی دوم ، بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود و و چند موقعیت خوب پیش آمده با عدم توجه بازیکنان دو تیم از دست رفت. در نهایت با پایان پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس،  چک تیم برتر این دیدار شناخته شد.

پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس

جمهوری چک بلاروس 
۶۶%مالکیت۳۴%
۶شوت در چارچوب ۲
۷شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۵
۵۶۰تعداد پاس۲۹۵
۴۵۰پاس صحیح۱۸۶
۳۷سانتر۹
۱۲کرنر۲
۹خطا۹
۱آفساید۰
۱کارت زرد۱

 

پخش زنده بازی جمهوری چک بلاروس