تی وی تو
جمهوری چک
استونی

سه‌شنبه ۲۵ آبان ۲۳:۱۵

پخش زنده مقدماتی جام جهانی

گزارش زنده فوتبال جمهوری چک استونی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی جمهوری چک و استونی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی جمهوری چک و استونی امشب را آنلاین تماشا کنید.

گزارش زنده فوتبال جمهوری چک و استونی امشب

اگر برای دیدن گزارش زنده فوتبال جمهوری چک و استونی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا گزارش زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی جمهوری چک استونی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی جمهوری چک استونی را تماشا کنیم

برای تماشای گزارش زنده فوتبال جمهوری چک استونی، شما می توانید بازی جمهوری چک و استونی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.
در پایان زنده بازی جمهوری چک استونی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که گزارش فوتبال جمهوری چک و استونی را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی جمهوری چک استونی ۱۱ شهریور ۱۴۰۰

تیم ملی زیر بیست و یک سال چک و اسلوونی ، در هفته ی اول رقابت های قهرمانی زیر بیست و یک سال اروپا با هم دیدار کردند. نیمه ی نخست این دیدار با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود را در نیمه ی دوم امتحان کنند. دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز به آرامی سپری شد و شاهد باز شدن دروازه ها نبودیم. هر چه به پایان گزارش زنده فوتبال جمهوری چک استونی نزدیک می شدیم ، چک بیشتر پیش می کشید تا این که ویتیک در دقیقه ی ۸۹ موفق شد این تیم را به برتری ۱-۰ برساند.

 

پخش زنده بازی جمهوری چک استونی

 

پخش زنده بازی جمهوری چک استونی

 

پخش زنده بازی جمهوری چک استونی ۷ فروردین ۱۴۰۰

در ادامه ی بازی های هفته ی دوم رقابت های قهرمانی زیر بیست و یک سال اروپا ، تیم ملی زیر بیست و یک سال چک و اسلوونی  با هم دیدار کردند. متکو با تک گل خود در دقیقه ی ۳۲ اسلوونی را با برتری ۱-۰ راهی رختکن کرد. در نیمه ی دوم  تعادل بیشتری را شاهد بودیم اما ناگهان در دقیقه ی ۸۵ حمله ی غافلگیر کننده ی چک بازیکنان اسلوونی را شوکه کرد و با اشتباه پرلک دروازه ی خودی باز شد تا با پایان گزارش زنده فوتبال جمهوری چک استونی دو تیم به تساوی ۱-۱ رسیده باشند.

 

پخش زنده بازی جمهوری چک استونی

 

جمهوری چک اسلوونی 
۳۵%مالکیت۶۵%
۳شوت در چارچوب ۲
۱شوت خارج از چارچوب۶
۲مهار دروازه بان۲
۲۸۸تعداد پاس۵۰۱
۱۶۴پاس صحیح۳۸۸
۱۲سانتر۳۷
۴کرنر۴
۱۸خطا۱۷
۳آفساید۲
۳کارت زرد۲

 

پخش زنده بازی جمهوری چک استونی