تی وی تو
بازی زنده  جمهوری چک آلبانی

بازی زنده جمهوری چک آلبانی

پخش زنده فوتبال جمهوری چک آلبانی، امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۶:۰۰ تیم های چک و آلبانی بازی خواهند داشت. چک مقابل آلبانی را آنلاین تماشا کنید. اگر برای دیدن فوتبال زنده چک آلبانی و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو
جمهوری چک
آلبانی

شنبه ۲۷ آبان ۱۶:۰۰

پخش زنده جام جهانی زیر 17 سال

پخش زنده فوتبال جمهوری چک آلبانی، امروز شنبه ۲۷ آبان ۱۴۰۲ و در چارچوب رقابتهای یورو ۲۰۲۴ و از ساعت ۱۶:۰۰ تیم های چک و آلبانی بازی خواهند داشت. چک مقابل آلبانی را آنلاین تماشا کنید.

اگر برای دیدن فوتبال زنده چک آلبانی و دریافت نتایج زنده فوتبال به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراهم کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی چک آلبانی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش بازی چک مقابل آلبانی را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی چک ترکیه ، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده چک و آلبانی را آنلاین ببینند. برای تماشای بازی زنده فوتبال چک آلبانی، شما می توانید بازی چک و آلبانی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی جمهوری چک آلبانی

۱۶ شهریور ۱۴۰۲

تیم ملی چک و آلبانی در هفته پنجم رقابت های انتخابی یورو با هم دیدار کردند.  نیمه‌نخست این دیدار به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه‌دوم به تلاش خود برای باز کردن دروازه حریف ادامه دهند.

در دقیقه ۵۶ نیمه دوم چرنی موفق شد با ضربه خود چک را به برتی ۱-۰ برساند و سپس چند دقیقه بعد، باجرامی کار را به تساوی ۱-۱ کشاند. در ادامه این دیدار  علی‌رغم وجود موقعیت های مناسب، بازیکنان دو تیم در استفاده از آن‌ها موفق نبودند تا این که با به صدا در آمدن سوت پایان بازی، پخش زنده فوتبال جمهوری چک آلبانی با تساوی ۱-۱ به پایان رسید.

پخش زنده فوتبال جمهوری چک آلبانی

چک آلبانی 
۵۷%مالکیت۴۳%
۴شوت در چارچوب ۱
۶شوت خارج از چارچوب۰
۰مهار دروازه بان۳
۵۰۰تعداد پاس۳۹۱
۳۹۳پاس صحیح۲۸۱
۲۴سانتر۴
۴کرنر۱
۱۴خطا۹
۳آفساید۳
۲کارت زرد۲

پخش زنده فوتبال جمهوری چک آلبانی

برچسب‌ها: