جلسی و ورودی قدرتمندانه به بازار نقل و انتقالات؟

جولای 1, 2022

به گزارش تی وی تو و به نقل از ورزش ۳، از چند ماه پیش دوران مالکیت رومن آبراموویچ در چلسی پایان یافت و سپس تاد بولی جانشین او شد. چلسی هنوز فعالیت خاصی در نقل و انتقالات نداشته و برعکس، در خط دفاع دو مهره خود را از دست داده و دو مدافع دیگر نیز قصد جدایی دارند.

کریستیانسن و آنتونیو رودیگر با اتمام قراردادشان، راهی بارسا(هنوز رسمی نشده) و رئال شده اند و مارکوس آلونسو و سزار آسپلیکوئتا نیز در نزدیک های در خروجی قرار دارند. از دیگر جدایی طلبان می توان به امرسون پالمیری، تیمو ورنر و روبن لوفتوس چیک اشاره کرد.

برای جبران خلا ایجاد شده در دفاع، چلسی با ناتان آکه مدافع سابق خود که اکنون در عضویت سیتی قرارداد به توافق رسیده و گفته می شود قصد دارد بند خرید ۱۲۰ میلیون یورویی ماتایس دی لیخت را نیز فعال کند. گزینه دوم در صورت ناکامی در جذب دی لیخت نیز جولز کنده، مدافع سویاست که در این راه رقیبی چون بارسلونا را پیش رو دارد. برای کنده سویا ۸۰ میلیون یورو می خواهد.

چلسی اما برای تقویت خط حمله خود روی رافینیا، بال برزیلی لیدز تمرکز کرده و با این باشگاه بر سر مبلغ ۶۵ میلیون یورو هم به توافق رسیده ولی هنوز با خود رافینیا توافق نهایی نشده چرا که این بازیکن منتظر بارسلوناست. رحیم استرلینگ دیگر بازیکنی است که چلسی به دنبال جدب اوست و مذاکراتی پیشرفته ای با او داشته است.

 چلسی همچنین نیم نگاهی هم به نیمار دارد. گفته می شود پی اس جی پیشنهادات برای نیمار را بررسی خواهد کرد و چلسی با توصیه توماس توخل یکی از باشگاه های خواهان ستاره برزیلی است. فصل بعد منتظر یک چلسی متفاوت و جدید باشید.