جلسه تعیین کننده کارلو آنچلوتی با پرز

دسامبر 27, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، رئال مادرید فقط یک مدافع میانی تخصصی برای دو بازی بعدی خود در لالیگا دارد و در پایان سال ۲۰۲۳ با بحران مصدومیت و محرومیت در قلب دفاع روبه‌رو شده است.

میلیتائو و آلابا صلیبی داده‌اند و ناچو نیز احتمالا دو بازی بعدی رئال را به دلیل محرومیت از دست خواهد داد. آنتونیو رودیگر تنها مدافع میانی در دسترس کارلو آنچلوتی برای شروع سال ۲۰۲۴ است تا نیاز رئال به خرید مدافع جدید بیش از پیش حس شود.

برنامه اولیه رئال خرید مدافع وسط در زمستان و حتی تابستان ۲۰۲۴ نبود و برای تابستان ۲۰۲۵ نیاز به خرید یک مدافع میانی حس می‌شد اما مصدومیت‌های صلیبی متعدد برنامه‌های رئال را تغییر داده است.

طبق ادعای ال‌چیرینگیتو، تصمیم کارلو آنچلوتی برای خرید یک مدافع جدید قطعی است و او این را به شکل جدی از مدیریت باشگاه درخواست کرده است. به زودی نیز او با پرز دیدار می‌کند تا در مورد خرید یک مدافع جدید یا بازگرداندن یکی از بازیکنان قرضی (رافا مارین از آلاوس) به توافق برسند.

کارلتو نام‌هایی را مدنظر دارد که آنها را در اختیار پرز قرار خواهد داد و تصمیم نهایی نیز با رئیس است. باید دید رئال در ژانویه مارین را برمی‌گرداند یا مدافع میانی جدید می‌خرد.