جدایی ستاره منچسترسیتی غیرممکن شد

آگوست 15, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، چند ماهی بود که شایعات بسیاری درباره تصمیم سیلوا برای جدایی از منچسترسیتی و علاقه‌اش به پوشیدن پیراهن بارسلونا به گوش می‌رسید.

ژاوی او را در صدر فهرست بازیکنان مدنظرش در این پنجره نقل و انتقالاتی قرار داده بود و مدیران بارسا تلاش می‌کردند که بتوانند شرایطی را فراهم کنند که او را هرچه زودتر به خدمت بگیرند.

هفته گذشته اعلام شد که بارسلونا اولین پیشنهادش را هم برای جذب این بازیکن ارائه کرده اما مبلغ این پیشنهاد حتی نزدیک به رقمی که سیتی حاضر به پذیرش آن باشد هم نبود و در عرض چند ساعت از سوی مدیران این باشگاه رد شد.

بارسا او را قرضی با بند خرید اجباری ۶۰ میلیون یورویی می‌خواست ولی سیتی منتظر پیشنهادی ۸۵ میلیون یورویی بود.

بارسا تنها باشگاه خواهان برناردو نیست و پی اس جی و تیم‌های سعودی نیز او را می‌خواهند. موردی که باعث شده سیتی خطر را شدیدا احساس کند و طبق ادعای تایمز، به فکر تمدید قرارداد با او باشد. برناردو که دو سال دیگر نیز قرارداد دارد، به زودی پیشنهاد تمدیدی از سیتی دریافت خواهد کرد که باید روی آن فکر کند.

ستاره پرتغالی ۲۹ ساله می‌تواند در سیتی سال‌های بیشتری بماند یا به پیشنهادات مالی بهتر پاریس و تیم‌های سعودی پاسخ مثبت بدهد. پپ او را بازیکنی کلیدی برای تیمش می‌داند و امیدوار است بتواند او را برای ماندن متقاعد کند. باید دید مذاکرات پیش رو در مورد برناردو جواب خواهد داد یا خیر. مشخصا جدایی او امسال غیرممکن است.