جانشین دخیا، این دروازه‌بان در منچستر به دنبال خانه

جولای 8, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، شیاطین سرخ پیشنهاد دوم خود را برای خرید اونانا به اینتر داده‌اند و انتظار می‌رود دروازه‌بان اینتر و تیم ملی کامرون طی هفته آینده رسما به یونایتد ملحق شود.

اونانا یکی از بازیکنان کلیدی اینتر در فصل گذشته بود و نقش پررنگی در قهرمانی این تیم در جام حذفی و صعود آن به فینال لیگ قهرمانان بازی کرد. او در ۴۱ مسابقه اینتر به میدان رفت.

سنگربان نراتزوری سابقه بازی برای اریک تن‌هاخ، مربی کنونی یونایتد، را هم دارد. اونانا در آژاکس برای تن‌هاخ بازی کرده و با این تیم سه بار قهرمان لیگ هلند شده است.

حالا به نظر می‌رسد این دو در یونایتد دوباره به هم می‌رسند، چرا که روزنامه گازتا دلو اسپورت، چاپ میلان گزارش کرده این بازیکن کامرونی در نزدیکی زمین تمرین منچستر دنبال خانه می‌گردد.

شیاطین سرخ پیشنهاد دوم خود را که ۴۳ میلیون پوند است به اینتر داده‌اند و انتظار می‌رود اونانا در هفته آینده پیراهن شماره یک تیم را بگیرد. این در حالی است که داوید دخیا که فصل قبل دستکش طلایی لیگ برتر را برد، حدود یک هفته پیش بازیکن آزاد شد و یونایتد قرارداد او را تمدید نکرد.

منچستر علاوه بر دروازه‌بان، دنبال یک مهاجم گلزن هم می‌گردد و گفته می‌شود راسموس هویلوند، مهاجم دانمارکی که فصل قبل ۱۰ گل برای آتالانتا به ثمر رساند، هدف اصلی این تیم است.