جانشین امباپه به سیم آخر زد: فقط پی‌اس‌جی!

ژوئن 1, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، کواراتسخلیا در پنجره نقل و انتقالات تابستانی سال ۲۰۲۲ با قراردادی به ارزش ۱۳.۳ میلیون یورو از دینامو باتومی به ناپولی پیوست و خیلی زود توانست نامش را در این تیم مطرح کند و نقش مهمی را در قهرمانی فصل گذشته آنها در رقابت‌های سری آ ایتالیا ایفا کرد.

با وجود این که ناپولی در این فصل روزهای بسیار سختی را پشت سر گذاشت و نتوانست موفقیت فصل گذشته را تکرار کند، اما این بازیکن همچنان عملکرد درخشان و قابل قبولی را ارائه کرد و توانست در ۴۵ دیداری که برای این تیم انجام داد ۱۱ گل به ثمر برساند و ۹ پاس گل ارسال کند.

همین درخشش باعث شده است که بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی به دنبال جذب او باشند و جدی‌ترین مشتری این ستاره گرجستانی پاری سن ژرمن است که به دنبال جانشینی برای کیلیان امباپه می‌گردد. قرارداد او با ناپولی تا سال ۲۰۲۷ ادامه دارد و فعلا خبری از پیشنهاد تمدید نیست.

حالا روزنامه فرانسوی اکیپ خبر داده است که کواراتسخلیا روز گذشته به مدیران پی‌اس‌جی اعلام کرده که می‌خواهد هر طور شده در همین تابستان راهی پاریس شود و تمام تلاشش را برای انجام این انتقال به کار خواهد گرفت. ناپولی نزدیک به ۱۰۰ میلیون یورو برای فروش او می‌خواهد اما پی‌اس‌جی تنها حاضر به پرداخت ۶۰ میلیون یورو است و باید دید که آیا آنها بر سر این انتقال به توافق خواهند رسید یا خیر.