تیبو کورتوا : شکست ۴-۰ مقابل بارسلونا فقط یک اتفاق بود

آوریل 16, 2022

تیبو کورتوا دروازه‌بان بلژیکی رئال مادرید مدعی است باخت ۴-۰ مقابل بارسلونا در سانتیاگو برنابئو چیزی بیشتر از یک اتفاق نبوده است.

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، در روز بیست و نهم اسفند ۱۴۰۰ تیم‌های رئال مادرید و بارسلونا در سانتیاگو برنابئو مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان، بلوگرانا با نتیجه چهار بر صفر به پیروزی برسد و همچنین لوس بلانکوس کمی در لالیگا تحت فشار قرار بگیرد. حالا بعد از گذشت یک ماه، شرایط دو تیم در جدول لالیگا تغییر نکرده، اما رئال با پیروزی مقابل چلسی به نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا صعود کرد، اما بارسلونا با شکست ۳-۲ مقابل آینتراخت فرانکفورت از لیگ اروپا حذف شد.

به نقل از سایت مارکا، کورتوا راجع به آخرین ال‌کلاسیکو گفت:

“شب خیلی بدی بود، اما خیلی زود ریکاوری کردیم، چون نباید خیلی زیاد به شکست‌ها فکر کنیم. البته که ناراحت و ناامید بودم. اگر به نتایج و نمایش‌های اخیر ما نگاه کنید، متوجه می‌شوید که آن شکست ۴-۰ فقط یک اتفاق بوده.”

“کامبک مقابل پاری سن ژرمن ؟ یک رویای بی نظیر بود. بعد از دور رفت، فقط تعداد کمی به ما ایمان داشتند، اما ما انجامش دادیم. یکی از آن شب‌هایی بود که به خاطر پوشیدن لباس رئال مادرید احساس خوش شانسی می‌کردم.”