تی وی تو
تونس
مالی

جمعه ۵ فروردین ۲۱:۳۰

پخش زنده جام جهانی 2022 قطر

بازی زنده تونس و مالی امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده گزارش بازی تونس و مالی را از تی وی تو مشاهده کنید. تماشای زنده فوتبال اروپا از تی وی تو این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی تونس و مالی امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده فوتبال تونس و مالی امشب

اگر برای دیدن فوتبال زنده تونس و مالی به تلویزیون دسترسی ندارید تی وی تو این امکان را فراه کرده تا بازی زنده فوتبال را برای تمام کاربران از طریق اینترنت فراهم کند. شما می توانید به سادگی از گوشی همراه خود و از اینترنت به راحتی پخش آنلاین بازی تونس مالی را از تی وی تو تماشا کنید

چطور پخش زنده بازی تونس مالی را تماشا کنیم

در پایان زنده بازی تونس مالی، برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که فوتبال زنده تونس و مالی را آنلاین ببینند.
برای تماشای بازی زنده فوتبال تونس مالی، شما می توانید بازی تونس و مالی زنده را در همین صفحه دنبال کنید.

پخش زنده بازی تونس و مالی

تیم های تونس و مالی برای یک بازی دوستانه در مقابل هم قرار گرفتند. نیمه ی  نخست این دیدار ، نه چندان آرام و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم شانس خود برای گلزنی را در نیمه ی دوم امتحان کنند. توره در نیمه ی نخست با کارت زرد دوم اخراج شد تا در نیمه ی دوم در کنار تیمش حضور نداشته باشد.

در دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز بازی در میانه ی میدان در جریان بود  اما هرچه به پایان گزارش زنده بازی تونس و مالی نزدیک می شدیم تونس بیشتر بازی را در دست می گرفت و در نهایت این لیمانه بود که در دقیقه ی ۹۱ برتری ۱-۰ را به تیمش هدیه داد.

 

پخش زنده فوتبال تونس و مالی

 

پخش زنده فوتبال تونس و مالی