تی وی تو
بواویشتا
توندلا

یکشنبه ۱۹ دی ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی توندلا بواویشتا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی توندلا بواویشتا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ پرتغال

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال توندلا – بواویشتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی توندلا بواویشتا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی توندلا بواویشتا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی توندلا بواویشتا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال توندلا بواویشتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و یکم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بوآویشتا و توندلا در مقابل هم قرار گرفتند. . نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس گلزنی خود را امتحان کنند.

دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز به آرامی سپری شد و بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود با نزدیک شدن به پایان گزارش زنده بازی توندلا بواویشتا امید همه برای باز شدن دروازه ها ناامید شده بود که ناگهان در دقیقه ی ۷۷ گونزالس اولین گل را به نفع توندلا وارد دروازه ی حریف کرد اما بوآویشتایی ها نیز دست روی دست نگذاشتند و در دقیقه ی ۸۷ با ضربه ای از الیس حساب کار را ۱-۱ کردند.

 

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا

 

بوآویشتا توندلا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۴۷۰تعداد پاس۳۸۱
۳۸۴پاس صحیح۲۹۱
۲۳سانتر۱۸
۸کرنر۲
۱۰خطا۱۵
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا