تی وی تو
بواویشتا
توندلا

یکشنبه ۱۹ دی ۰۰:۰۰

پخش زنده لیگ پرتغال

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا امشب از تی وی تو. شما می توانید به صورت زنده و مستقیم بازی توندلا بواویشتا را از تی وی تو مشاهده کنید.

تماشای پخش زنده فوتبال اروپا از تی وی این امکان را برای شما فراهم کرده تا به راحتی از هر جایی که هستید بدون نیاز به تلویزیون پخش زنده بازی توندلا بواویشتا امشب را آنلاین تماشا کنید.

پخش زنده لیگ پرتغال

اگر برای دیدن پخش مستقیم فوتبال توندلا – بواویشتا به تلویزیون دسترسی ندارید می توانید پخش آنلاین بازی توندلا بواویشتا را از تی وی تو دنبال کنید

چطور خلاصه بازی توندلا بواویشتا را تماشا کنیم

بعد از پایان پخش زنده بازی ، شما می توانید خلاصه بازی توندلا بواویشتا را در همین صفحه دنبال کنید.
خلاصه بازی برای کسانی که فرصت تماشای پخش زنده بازی را نداشتند این امکان را فراهم می کند که خلاصه فوتبال توندلا بواویشتا را آنلاین ببینند.

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا

در چارچوب رقابت‌های هفته هفدهم لیگ برتر پرتغال، تیم فوتبال بوآویشتا میزبان توندلا بود.  بیرانوند دروازه‌بان تیم بوآویشتا که چند هفته مصدوم بود در این دیدار روی نیمکت قرار گرفت تا همچنان منتظر فرصتی برای حضور در میدان باشد. وی در دیدارهایی که در ترکیب اصلی قرار گرفته نیز عملکرد چندان خوبی نداشته است.

در طول پخش زنده بازی توندلا بواویشتا ، «سالوادور آرگا» در دقیقه ۷۱ برای توندلا گلزنی کرد و «سانتوس» در دقیقه ۸۸ کار را به تساوی کشاند.

با نتیجه فوق، بوآویشتا با ۱۷ امتیاز در رتبه یازدهم قرار گرفت و توندلا هم ۱۶ امتیازی شد.

 

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا

 

بوآویشتا توندلا 
۶۵%مالکیت۳۵%
۴شوت در چارچوب ۲
۹شوت خارج از چارچوب۳
۱مهار دروازه بان۲
۵۴۴تعداد پاس۳۰۰
۴۴۷پاس صحیح۱۹۵
۲۵سانتر۱۱
۹کرنر۴
۲۱خطا۱۵
۰آفساید۱
۳کارت زرد۱

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا

 

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا

در ادامه ی بازی های هفته ی سی و یکم لیگ برتر پرتغال ، تیم های بوآویشتا و توندلا در مقابل هم قرار گرفتند. . نیمه ی نخست این دیدار ، به آرامی و با تساوی بدون گل به پایان رسید تا دو تیم در نیمه ی دوم شانس گلزنی خود را امتحان کنند.

دقایق ابتدایی نیمه ی دوم نیز به آرامی سپری شد و بازی بیشتر در میانه ی میدان در جریان بود با نزدیک شدن به پایان پخش زنده بازی توندلا بواویشتا امید همه برای باز شدن دروازه ها ناامید شده بود که ناگهان در دقیقه ی ۷۷ گونزالس اولین گل را به نفع توندلا وارد دروازه ی حریف کرد اما بوآویشتایی ها نیز دست روی دست نگذاشتند و در دقیقه ی ۸۷ با ضربه ای از الیس حساب کار را ۱-۱ کردند.

 

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا

 

بوآویشتا توندلا 
۵۴%مالکیت۴۶%
۸شوت در چارچوب ۳
۶شوت خارج از چارچوب۲
۲مهار دروازه بان۶
۴۷۰تعداد پاس۳۸۱
۳۸۴پاس صحیح۲۹۱
۲۳سانتر۱۸
۸کرنر۲
۱۰خطا۱۵
۱آفساید۰
۱کارت زرد۲

پخش زنده بازی توندلا بواویشتا