توخل : لوکاکو بازیکن فوق‌ العاده با اهمیتی برای ماست

دسامبر 27, 2021

توخل سرمربی آلمانی آبی های لندنی بعد از کسب پیروزی مقابل استون ویلا در کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد.

به گزارش تی وی تو و به نقل از رسانه های انگلیسی، توماس توخل، سرمربی آلمانی چلسی پس از پیروزی سه بر یک تیمش مقابل استون ویلا در نشست خبری درباره اهمیت کسب این ۳ امتیاز گفت:

“بی‌ نهایت مهم بود. بازیکنانم بسیار خسته بودند و پر تلاش ظاهر شدند. در نیمه اول تحت فشار بودیم و با حرکات انفرادی سعی کردیم پرس را بشکنیم. با یک گل به خودی و با بدشانسی عقب افتادیم اما واکنش تیم را دوست داشتم. درباره درخشش روملو لوکاکو در بازگشتش از مصدومیت هم باید بگویم که هیچ شکی وجود ندارد که او بازیکن فوق‌ العاده با اهمیتی برای ماست. ا شمار می‌ رود. او با مصدومیتش، تعطیلات ملی و ابتلا به کرونا بسیار بدشانس بود. ۴۵ دقیقه در این بازی نیز برای او بیش از اندازه بود زیرا تیم پزشکی به ما هشدار داده بود. او نیازی به توضیحات من برای نحوه بازی کردنش ندارد. کافی است که آماده بماند. ما به لحاظ مصدومیت ها و کرونایی ها تحت فشار بودیم و چاره‌ ای نداشتیم که از او و کالوم در این بازی استفاده کنیم.”

سرمربی آبی ها در پایان در خصوص مصدومان تیمش هم گفت:

“انگولو دقیقا از همان ناحیه‌ی زانویش که در بازی با یوونتوس مصدوم شده بود، احساس درد شدیدی می‌ کند و همسترینگ سیلوا نیز دچار مصدومیت شده است. هادسون اودوی از این که آن فرصت را از دست داد، ناراحت نیستم زیرا عملکرد خیلی خوبی در طول بازی داشت. قرار بود در این مسابقه نهایتاً ۶۰ دقیقه بازی کند اما او در تمرینات شاداب بود و احساس کردم که می‌ تواند ۹۰ دقیقه در زمین باشد. بازی مهمی بود و او نقش پر رنگی در کسب این پیروزی داشت.”