توتی برای آمدن دیبالا به رم دست به کار خواهد شد

فرانچسکو توتی به زودی با پائولو دیبالا دیدار می‌کند و او را به حضور در رم ترغیب خواهد کرد . توتی فکر می‌کند که برای پیروزی در یک فینال، ژوزه مورینیو گزینه بهتر از هر مربی دیگری است.

به گزارش تی وی تو و به نقل از طرفداری بازیکنان مطرح زیادی در آستانه پایان قراردادهایشان هستند و مانند تابستان گذشته، حواشی نقل و انتقالاتی بازیکن‌های آزاد هیجان‌انگیز خواهد بود. یکی از گزینه‌های جذاب در فوتبال ایتالیا، پائولو دیبالا محسوب می‌شود. دیبالا اخیرا از یوونتوس خداحافظی کرد و فردا شب آخرین بازی خود برای بیانکونری با انجام خواهد داد. باشگاه‌های زیادی خواهان جذب رایگان او هستند و اینتر و رم جدی‌ترین عزم را در این مسیر دارند.

ظاهرا فرانچسکو توتی قصد دارد در ملاقات روزهای آینده‌اش با دیبالا، او را مجاب به حضور در رم کند. توتی در مصاحبه با اسکای گفت:

تلاش می‌کنم که دیبالا را برای انتقال به رم قانع کنم. روز دوشنبه در بازی خیریه اتوئو با او ملاقات خواهم کرد و چیزهایی به او خواهم گفت. باید ببینیم که می‌توانیم باعث انتقالش به رم بشویم یا نه.

توتی راجع به فینال پیش روی رم در لیگ کنفرانس اروپا:

فینال خیلی مهمی خواهد بود. وقتی در یک فینال بازی می‌کنید، همیشه همه توانتان را برای بردن آن به کار می‌گیرید. مورینیو مربی است که بیشترین جام‌ها را کسب کرده و بهتر از هر کسی معنی حضور در فینال را می‌داند. طبیعتا این بازی به اندازه فینال لیگ قهرمانان هیجان ندارد اما باید به آن احترام گذاشت و برنده شد. مربی رم توانایی کنترل شرایط مسابقه را دارد.

 لورنزو پلگرینی؟ وقتی در مورد فوتبال صحبت می‌کنیم، خیلی کم پیش می‌آید که من اشتباه کنم و همیشه گفته‌ام پلگرینی یک شخصیت با کاریزما و مثبت است. او ذات رمی دارد و از همه خصوصیات لازم برای کاپیتانی برخوردار است. رم باید خوشحال باشد که بعد از من و دنیله، کاپیتانی در این سطح دارد.