توافق نهایی: هافبک بارسلونا راهی الاهلی شد

آگوست 4, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، کسیه تابستان سال گذشته و پس از پایان مهلت قراردادش با میلان به عنوان بازیکن آزاد راهی بارسلونا شد.

او که یکی از مهره‌های درخشان میلان بود نتوانست این درخشش را در نوکمپ هم تکرار کند و جایش را در ترکیب بارسا پیدا نکرد. ژاوی اعتماد زیادی به او نداشت و همین کار را برای این بازیکن دشوار کرد.

نام او پس از پایان فصل گذشته در فهرست بازیکنان مازاد بارسا قرار گرفت و صحبت‌هایی درباره بازگشتش به لیگ ایتالیا به گوش می‌رسید اما شرایط به شکل دیگری پیش رفت تا او حالا در مسیر لیگ عربستان باشد.

باشگاه الاهلی از چند روز قبل مذاکرات برای به خدمت گرفتن او را آغاز کرده بود و حالا فابریتزیو رومانو، خبرنگار ایتالیایی، اعلام کرد که این دو باشگاه بر سر انتقال کسیه به توافق رسیدند.

الاهلی قرار است این هافبک را با قراردادی به ارزش ۱۵ میلیون یورو به خدمت بگیرد و انتظار می‌رود که انتقال این بازیکن به الاهلی تا چند ساعت دیگر به صورت رسمی اعلام شود.

قرارداد او با این باشگاه عربستان سه ساله خواهد بود و تا تابستان ۲۰۲۶ ادامه دارد. بازیکنانی مانند ریاض محرز، روبرتو فیرمینو و ادوارد مندی پیش از این به الاهلی پیوسته بودند.