توافق اولیه پرز و پاریس برای انتقال امباپه

ژوئن 23, 2023

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، باشگاه رئال مادرید در دو سال گذشته تلاش زیادی برای جذب کیلیان امباپه انجام داده است. این ستاره فرانسوی سال گذشته با تمدید قرارداد خود تا سال ۲۰۲۴ پروژه اولیه کهکشانی‌ها را ناکام گذاشت؛ اما به نظر می‌رسد او بعد از ناکامی‌های اخیر PSG نسبت به ترک پاریس مصمم شده است.

امباپه با ارسال نامه‌ای رسمی به باشگاه پاری‌سن‌‎ژرمن از علاقه خود برای ترک این باشگاه خبر داد. سران باشگاه فرانسوی که از تصمیمات لحظه‌ای ستاره خود خسته شده‌اند، بعد از رسانه‌ای شدن درخواست جدید او، با تغییر موضع قبلی خود تلاش می‌کنند تا این بازیکن را امسال بفروشند تا سود خوبی هم به‌دست بیاورند.

روزنامه “موندو دپورتیوو” به نقل از وب‌سایت “PSG Community” که مرجع اخبار باشگاه پاری‌سن‎‌ژرمن است، اعلام کرد که فلورنتینو پرز، رئیس باشگاه رئال مادرید برای انتقال امباپه با سران باشگاه PSG به توافق رسیده است.

مبلغ قرارداد احتمالی امباپه با رئال مادرید، ۲۰۰ میلیون یورو خواهد بود و گزینه‌های تشویقی قابل‌توجهی نیز در آن دیده می‌شود. جمع پاداش‌های در نظر گرفته شده برای ستاره فرانسوی حدود ۵۰ میلیون خواهد بود.

این در حالی است که رئال مادرید می‌تواند یک سال دیگر صبر کند تا با اتمام قرارداد کیلیان امباپه با پاری‌سن‌ژرمن، او را به‌صورت رایگان به سانتیاگو برنابئو بیاورد.