توافق اولیه: مدافع پی‌اس‌جی در راه بایرن مونیخ

ژانویه 16, 2024

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، توماس توخل از مدیران بایرن مونیخ خواسته است که بازیکنان مدنظرش را برای تقویت این تیم در پنجره نقل و انتقالات زمستانی در ماه ژانویه سال جدید میلادی به خدمت بگیرند و آنها در تلاش هستند تا رضایت او را جلب کنند.

یکی از بازیکنانی که از چند هفته قبل نامش در کنار نام بایرن به گوش می‌رسید، موکیله است که توخل علاقه خاصی به همکاری با او برای تقویت خط دفاعی تیمش حداقل تا پایان فصل جاری دارد اما مذاکرات قبلی بین دو باشگاه به نتیجه نرسیده بود.

حالا فابریتزیو رومانو، خبرنگار سرشناس ایتالیایی، مدعی شده است که مذاکرات بین مدیران پاری سن ژرمن و بایرن مونیخ بار دیگر از سر گرفته شده و این بار همه چیز بسیار خوب و مثبت در حال پیش رفتن است.
هر دو باشگاه و همچنین موکیله اطمینان دارند که این بار قرارداد به امضا خواهد رسید و بایرن اعلام کرده که آماده است تا تمامی مبلغ دستمزد این بازیکن را تا پایان مهلت قرارداد قرضی در ماه ژوئن پرداخت کند.

مذاکرات برای نهایی شدن این توافق و امضای هرچه سریع‌تر قرارداد ادامه دارد. این مدافع فرانسوی هم مشتاق است که در نیم فصل دوم با پیراهن بایرن به میدان برود.