توافق انجام شد: رقیب بزرگ کورتوا در رئال می‌ماند

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، لونین یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید و از مهره‌های کلیدی این تیم در کسب عنوان قهرمانی رقابت‌های لالیگا و صعود به دیدار فینال رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا در این فصل بود و نمایش بسیار درخشانی را در دروازه این تیم ارائه کرد.

در حالی که مصدومیت تیبو کورتوا نگرانی مدیران و هواداران رئال مادرید را به همراه داشت و باعث شد که این باشگاه اقدام به جذب قرضی کپا آریسابالاگا از چلسی کند اما درخشش این دروازه‌بان اوکراینی بود که خیال آنها را از دروازه در این فصل راحت کرد و در بسیاری از دیدارها از دلایل اصلی پیروزی تیمش شد.

این در حالی بود که او پیش از این فصل قصد داشت که رئال مادرید را ترک کند تا فرصت بیشتری برای حضور در زمین داشته باشد اما عملکرد خوب او در این فصل و جلب اعتماد کارلو آنچلوتی باعث شده است که شرایط به صورت کلی برای او تغییر کند و حالا نشریه رلوو از تصمیم او برای امضای قرارداد جدید خبر داده است.

گفته می‌شود که توافق نهایی برای امضای قرارداد جدید تا سال ۲۰۲۹ انجام شده است. با توجه به حضور رئال در رقابت‌های لیگ قهرمانان، کوپا دل ری، سوپر جام اسپانیا و سایر مسابقات در فصل آینده، لونین معتقد است که فرصت کافی برای رقابت با کورتوا در دروازه رئال را خواهد داشت.