تمدید کوتاه مدت قرارداد امباپه ، ایده جدید پاریسی ها

ژانویه 15, 2022

به گزارش تی وی تو و به نقل از طرفداری و به نقل از تلگراف، محمد الکعبی و RMC Sport، داستان ام باپه و مادرید، به یکی از جذاب ترین سوژه های نقل و انتقالاتی فوتبال اروپا تبدیل شده است.

رئال مادرید در تابستان ۲۰۲۱ به آب و آتش زد تا کیلیان ام باپه را به خدمت بگیرد اما پاری سن ژرمن پیشنهاد ۲۰۰ میلیون یورویی را رد کرد تا ام باپه حالا در پارک دو پرنس، آخرین سال قراردادش را بگذراند. اخبار جدیدی در مورد آینده ستاره ۲۳ ساله فرانسوی مطرح شده است؛ هفته قبل شایعه شد که پاریسی ها بالاترین دستمزد تیم را به او پیشنهاد کرده اند و خبر جدید هم تقریبا در همین راستا است.

در راستای تلاش بی وقفه باشگاه فرانسوی برای نگه داشتن ستاره اش، کیلیان امباپه حالا در حال مذاکره برای امضای قرارداد جدید با پاری سن ژرمن است. این قرارداد احتمالاً یک تمدید کوتاه مدت خواهد بود، اما خب مشخص شده که ام باپه پس از تابستان ۲۰۲۱ و ماجراهایش، حالا بر علیه تمدید قرارداد نیست.

خبرنگاران اسپانیایی و نزدیک به رئال مادرید اما همچنان نسبت به نهایی شدن انتقال کیلیان ام باپه در تابستان ۲۰۲۲ خوشبین هستند. آندریاس راموس، خبرنگار گل و کادنا سر مدعی شده که باشگاه رئال مادرید اطمینان دارد ستاره فرانسوی را فصل آینده در اختیار خواهد داشت و این اخباری که اخیرا به گوش می رسد، از سوی خود باشگاه پاری سن ژرمن طرح ریزی شده است.

کارلو آنچلوتی برنامه فصل آینده رئال مادرید را با حضور ام باپه در میان بازیکنانش طراحی می کند