تمجید جالب یورگن کلوپ از از روباه‌های انگلیس

دسامبر 22, 2021

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، از ساعت ۲۳:۱۵ به وقت تهران امشب چهارشنبه ۱ آذر ۱۴۰۰ ، دو تیم لیورپول و لسترسیتی از چهارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام اتحادیه انگلیس در ورزشگاه آنفیلد به مصاف هم خواهند رفت. کلوپ ساعاتی پیش از شروع این بازی راجع برندن راجرز و لسترسیتی گفت: “لستر زیر نظر برندن، دوباره به یکی از تیم‌های جذاب لیگ تبدیل شده است. صادقانه بگویم من از دیدن بازی‌های آن‌ها لذت می‌برم. آن‌ها در فصل گذشته موفق شدند در جام حذفی به قهرمانی برسند و این افتخار بزرگی برای لسترسیتی می‌باشد.”

“برندن اوقات بسیار خوشی را در سلتیک سپری کرد. آن‌ها در لیگ اسکاتلند سلطه‌گری خاصی داشتند و البته قدرت آن‎‌ها وحشتناک بالا بود. نمایش لستر در فینال جام حذفی نشان داد که آن‌ها آینده روشنی زیر نظر راجرز خواهند داشت.”

“لسترسیتی اخیرا صاحب زمین‌ها و مجموعه‌های تمرینی جدید شده است و این می‌تواند در کار راجرز تاثیر مثبتی بگذارد. به نظرم هویت برندن و لستر با یک دیگر ترکیب شده است.”

برندن راجرز پیش از حضور کلوپ، سرمربی لیورپول بود و حتی یک بار تا یک قدمی فتح لیگ برتر نیز پیش رفتند، اما در نهایت رقابت را به منچسترسیتی واگذار کردند.