تصمیم نهایی گزینه محبوب رئال: تمدید نمی‌کنم

نوامبر 14, 2023

به گزارش  تی وی تو و به نقل از فوتبالی، مدیران رئال مادرید و دپارتمان جذب بازیکن این باشگاه از مدت‌ها قبل شرایط دیویس را در نظر داشتند و علاقه زیادی به جذب او پیدا کرده‌اند.

این مدافع عملکردی درخشان و قابل تحسین در خط دفاعی بایرن مونیخ به نمایش گذاشته و همین موضوع توجه بسیاری از باشگاه‌های بزرگ اروپایی را به او جلب کرده اما به نظر می‌رسد که شانس رئال در این میان از همه بیشتر باشد.

هربرت هاینر، رئیس باشگاه بایرن مونیخ، روز گذشته تاکید کرده بود که این باشگاه هم علاقه زیادی به ستاره‌اش دارد و در تلاش است تا قرارداد او را به زودی تمدید کند اما ظاهرا شرایط چندان بر وفق مراد آن‌ها پیش نمی‌رود.

روزنامه اسپانیایی مارکا خبر داده که مدیران بایرن مذاکرات را برای تمدید قرارداد این بازیکن شروع کرده‌اند اما او پیشنهاد ارائه شده از سوی آن‌ها برای امضای قرارداد جدید را رد کرده است.

قرارداد فعلی دیویس با بایرن تا ژوئن ۲۰۲۵ ادامه دارد و با توجه به اتفاقاتی که در چند  هفته اخیر رخ داده، بعید به نظر می‌رسد که او تمایلی برای ادامه حضورش در این تیم داشته باشد و تصمیمش را برای پیوستن به رئال مادرید گرفته است.

بایرن ناچار است با جدایی او در تابستان سال آینده موافقت کند چون در غیر این صورت با خطر از دست دادنش به عنوان بازیکن آزاد و به صورت رایگان در تابستان پس از آن روبه‌رو خواهد بود.