تصمیم نهایی: ستاره بارسلونا به اتلتیکو می‌رود

به گزارش تی وی تو و به نقل از فوتبالی، آلونسو در سال ۲۰۲۲ تصمیم گرفت پس از شش سال حضور در چلسی از این باشگاه جدا شود و به بارسلونا بپیوندد تا مسیر پدرش را ادامه داده باشد و امیدوار بود که بتواند در این تیم هم عملکرد درخشانی را به نمایش بگذارد.

اما شرایط مطابق انتظار او پیش نرفت و این بازیکن نتوانست روزهای خوبی را که در استمفوردبریج و لیگ برتر انگلیس داشت در ترکیب بارسا هم تکرار کند و خیلی زود زمزمه جدایی او از این باشگاه به گوش رسید که حالا به نظر می‌رسد کاملا جدی است و او قصد جدایی دارد.

قرارداد او با باشگاه بارسلونا در پایان فصل جاری به اتمام خواهد رسید و این ستاره اسپانیایی هیچ تصمیمی برای ادامه این مسیر با بارسا ندارد و پیش از این هم گفته شده بود که از مدتی قبل مذاکراتش با مدیران اتلتیکو مادرید را آغاز کرده است تا به زودی به این باشگاه ملحق شود.

روزنامه اسپورت امروز خبر داده است که آلونسو با اتلتیکو مادرید به توافق کامل رسیده است و در پنجره نقل و انتقالات تابستانی پیش رو به عنوان بازیکن آزاد و به صورت رایگان راهی این باشگاه خواهد شد تا باز هم مانند پدرش شانسش را در این تیم امتحان کرده باشد.